Chcete zhubnout do léta? Nikol Štíbrová ví stoprocentně, jak na to!

25.05.2015

Pokud prokáže blondýna smysl pro humor, je to opravdu pozoruhodná událost, proto musíme napsat o tom, jak smysl pro humor projevila hvězdička Nikol Šťíbrová (28). Ta nedávno dala na Facebooku fotografii karafy vody a k ní vtipný text, který pochopili jen ti, kdo slyšeli o víkendové pohromě v pražských Dejvicích.

Nikol Štíbrová
Zdroj: Facebook

Nikol k fotografii karafy s vodou připsala: „Mimochodem, rozjíždim teď takovej byznys, neni to žádnej podvod, nic drahýho, okamžitý účinky a spolehlivý výsledky. Holky, jestli potřebujete shodit bříško, vyrýsovat na poslední chvíli do plavek, tak pište do zpráv. Stačí chtít, je to jen v hlavě a v týhle lahvičce. Osobní odběr u mě v Dejvicích,“ upozorňuje Nikol.

V Dejvicích se totiž do vodovodu dostala jakási doposud neznámá bakterie, která připoutala mnoho zdejších obyvatel k toaletě, nebo dokonce je dostala do nemocnice. Je tedy jasné, že jim se zhubnout přes víkend podařilo stoprocentně.  

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Nikol Štíbrová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
modelky, blondýnky, Sexy modelky, sexy blondýnky, hubnutí, Nikol Štíbrová facebook, Nikol Štíbrová online, Nikol Štíbrová fotografie, Nikol Štíbrová vtip, Nikol Štíbrová hubnutí, Nikol Štíbrová sexy foto, Nikol Štíbrová sexy fotky, Nikol Štíbrová žhavé fotky, hubnutí do plavek, Dejvice voda, voda v Dejvicích, voda v Dejvicích články, rady na hubnutí
TOPlist