Chcete svatební šaty prsatice Katie Price? Mohou být vaše už za devět tisíc!

18.01.2016

Že by jí došly peníze?  Britská modelka a celebrita z reality show proslavená svými nezčetnými plastikami a silikonem posílenými ňadry Katie Price (37) prodává své svatební šaty.

Katie Price (Jordan)
Zdroj: Ebay.co.uk

Katie byla vdaná už třikrát, v roce 2005 si vzala zpěváka Petera Andrého (42), vydržela s ním 4 roky, v roce 2010 se už vdávala za Alexe Reida (40), mistra bojových umění, naposledy stála před oltářem v roce 2013 s Kierenem Haylerem. I tento svazek měl namále, neboť Kieren Katie nevybíravě podváděl, ale nakonec se nechala umluvit.

Katie prodává šaty, které měla zřejmě na své první svatbě s Peterem Andrém. Prodává je prostřednictvím aukce na ebay, vykopávací cena byla zhruba devět tisíc, za pár hodin jsou šaty k mání za cenu o pět tisíc vyšší. Kam až se cena vyšplhá? Na dražbu má týden. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Katie Price (Jordan)

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
velká prsa, britské celebrity, britské modelky, svatební šaty, aukce, Katie Price foto, Katie Price sexy foto, prsatice, prsaté modelky, Katie Price prsa, Katie Price muži, Katie Price silikony, Katie Price svatby, Katie Price partneři, Katie Price manželé, Katie Price svatební šaty, Katie Price aukce, slavné prsatice, Katie Price Peter Andre, Katie Price Alex Reid, Katie Price Kieran Hayler, Kieran Hayler, akce ebay, aukce celebrit
TOPlist