Chcete auto Charlie Sheena? Tenhle luxusní bourák prodává na eBay

16.02.2016

Že by na tom byl pohádkově bohatý herec Charlie Sheen (50) tak špatně, že by musel rozprodávat majetek? Skutečnost je zřejmě mnohem lakoničtější.

Charlie Sheen
Zdroj: wikipedia.org

HIV pozitivní herec Charlie Sheen dal na eBay nabídku na prodej svého luxusního auta Maybach. Prvnotní nabídka zněla na neuvěřitelných 200 dolarů, ty se ale po chvíli vyšplhaly na více jak desetinásobek a aukce pochopitelně ještě nekončí. Charlie se auta zbavuje nikoliv z důvodu, že by snad měl málo prostředků, což by se mohlo zdát také kvůli tomu, že své děti bere na hůl a neplatí dostatečné výživné. Charlie auto nechce, neboť jde o předmět doličný!

Foto: Ebay

Právě v tomto autě měl několikrát napadnout svou bývalou přítelkyni, porno hvězdu Brett Rossi (26), a to dokonce se zbraní, se kterou si prý hrál… Auto se zkrátka stalo svědkem několika jeho excesů a jako takového se ho chce Charlie zbavit. 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Charlie Sheen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční herci, američtí herci, luxusní auto, Charlie Sheen auto, Hollywood, Charlie Sheen Brett Rossi, Charlie Sheen ženy, Charlie Sheen milenky, HIV celebrity, Charlie Sheen HIV, HIV pozitivní celebrity, Charlie Sheen Maybach, Charlie Sheen ebay, Charlie Sheen majetek, Charlie Sheen stav, aukce ebay, luxusní vozidla, auto Maybach, Charlie Sheen bývalky, Charlie Sheen snoubenky
TOPlist