Charlie Sheen už zase rozmlátil hotelový pokoj!

29.06.2012

Americký herec dostal další amok a odnesl to nábytek v hotelu Ritz v New Yorku! Charlie Sheen (46) se skoro celý rok držel a nic nerozbil a pak se jednoho dne trochu víc napil, uviděl luxusní hotelový pokoj a dal se do práce.

Charlie Sheen
Zdroj: wikipedia.org

Charlie Sheen (46) v současnosti seká dobrotu a pracuje na sitcomu Anger Management. Bohužel čas od času ho chytne rapl a to se pak známý rebel nezná a promění se v netvora nepodobnému Hulkovi a ničí vše, co mu stojí v cestě. A tentokrát mu stál v cestě jeden bezvýznamný hotelový pokoj v hotelu Ritz ...

Čtěte také

Podle zahraničních médií si Charlie Sheen ale zadělal na pěkný průšvih, protože hotelový management vzápětí vydal prohlášení, že už "prý není vítán v žádném z hotelů Ritz." To mu ovšem může být vlastně jedno, protože herec nedávno prohlásil, že po dotočení seriálu skončí s hereckou kariérou.

Charlie Sheen se před rokem a půl rozjel na hotelovém pokoji, kde mu dělala společnost pornoherečka Christina Walsh. Herec skončil v nemocnici s podezřením na předávkováním kokainem a tato aféra byla nakonec počátkem jeho pádu a vyhazovu ze seriálu Dva a půl chlapu.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Charlie Sheen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Skandály, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, skandál, Charlie Sheen fotky, Charlie Sheen napadení, Charlie Sheen problémy se zákonem, Charlie Sheen foto, Charlie Sheen agresivita, Charlie Sheen zuřivost, Charlie Sheen večírek, Charlie Sheen bordel, Charlie Sheen prostitutky, Charlie Sheen děvky, Charlie Sheen drogy, Charlie Sheen léčebna, Charlie Sheen alkohol, Charlie Sheen demolice bytu, Charlie Sheen demolování nábytku, Charlie Sheen řádění v hotelu
TOPlist