Charlie Sheen se soudí o alimenty. Ale ty už několik měsíců neplatí!

27.03.2014

Jak je vidět, když jde o alimenty, ani hollywoodská hvězda s miliony dolarů na účtu se automaticky nechová velkoryse. I slavní tatínci na své děti totiž neplatí. A Charlie Sheen je evidentně jedním z nich!

Charlie Sheen
Zdroj: The Weinstein Company

Charlie Sheen neváhá a žene k soudu svou bývalou ženu a matku dvou dcer, herečku Denise Richards. Bohužel, holčičky už dost dlouho neviděl, protože mezi bývalými manželi zuří válka.

Čtěte také

Nyní se chce u soudu domoci Charlie snížení alimentů a navíc toho, aby se Denise odstěhovala z luxusní rezidence v Los Angeles, která prý patří Charliemu.

Denise Richards
Zdroj: Toglenn, wikipedia.org

A nyní se navíc ukazuje, že Charlie už dobré dva měsíce alimenty na děti ve výši 55 tisíc dolarů zkrátka neplatí. Jak se zdá, ve všem má prsty jeho současná snoubenka, pornohvězda Brett Rossi, která si navykla na patřičně nákladný život a chce, aby její snoubenec na něj disponoval dostatkem peněz.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Denise Richards, Charlie Sheen

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
herec, soud, alimenty, válka, charlie sheen rozvod, placení alimentů, Charlie Sheen herec, Charlie Sheen rozchod, Charlie Sheen Denise Richards, Denise Richards rozvod, rozvodová válka, Brett Rossi Charlie Sheen, Charlie Sheen bývalá manželka, Denise Richards Charlie Sheen hádky, Charlie Sheen alimenty, soud o alimenty, Dva a pul chlapa Sheen, nejlepší herci
TOPlist