Cesta na tajuplný ostrov 2: Pokračování rodinného dobrodružství ve 3D!

15.02.2012

Americká komedie je pokračováním úspěšného snímku Cesta do středu Země z roku 2008! Havní hrdinové se tentokrát vydávají na "tajuplný ostrov" a opět tam zažijí neuvěřitelná dobrodružství. 

cesta
Foto: Warner Bros. Pictures

Mladý Sean Anderson (Josh Hutcherson) dostane zakódované tísňové volání ze záhadného ostrova, z míst, kde by se žádný ostrov nacházet neměl. Je to místo, kde jsou zvláštní formy života, hory ze zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajemství. Nový nevlastní otec Hanka (Dwayne Johnson) není schopen syna zadržet a tak se s ním raději vydá na společnou výpravu. 

Společně s pilotem helikoptéry (Luis Guzman) a jeho krásnou dcerou (Vanessa Hudgens), se vydají hledat ostrov, zachránit opuštěné obyvatele ostrova a také uniknout seizmickým vlnám, které tlačí ostrov pod vodu, kde by poklady ostrova byly navždy pohřbeny v moři ...

Film Cesta na tajuplný ostrov 2 natočil režisér Brad Peyton (33), který má zatím za sebou jen rodinnou komedii Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010). První díl, který režíroval Eric Brevig, měl docela slušnou návštěvnost, a tak o pokračování bylo rozhodnuto prakticky již krátce po premiéře jedničky.

Snímek se tváří jako klasická americká rodinná komedie, k čemuž přispívají především mladí herci v hlavních rolí. Ale aby nebyli dospělí zklamaní, přidali jim tam tvůrci i herce ve zralejším věku. Díky jednoduchému scénáři a plochým postavám je jasné, že tahle taškařice je určena spíše k pobavení mladších diváků a k tomu, aby do kina přišla celá rodina. Jiné ambice snad film ani nemá, resp. by neměl mít!

Český distributor bohužel nesprávně přeložil anglický název filmu Journey 2: The Mysterious Island jako Cesta na tajupný ostrov 2, což je ale nesmysl, zvláště když první film se jmenoval Cesta do středu Země a hlavní hrdinové jdou "ve dvojce" na ostrov poprvé v životě. Holt, dvojka měla být umístěna někde jinde ...

Americká dobrodružná komedie Cesta na tajuplný ostrov 2/Journey 2: The Mysterious Island má v českých kinech premiéru 16. února 2012. 

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Josh Hutcherson, Luis Guzmán, Michael Caine, Vanessa Hudgens, Dwayne Johnson , Kristin Davis

Filmy:
Cesta na tajuplný ostrov 2

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Cesta na tajuplný ostrov 2 video, Cesta na tajuplný ostrov 2 trailer, Cesta na tajuplný ostrov 2 foto, Cesta na tajuplný ostrov 2 fotky, Cesta na tajuplný ostrov 2 premiéra, Cesta na tajuplný ostrov 2 ukázka, Brad Peyton, Brad Peyton režie, Brad Peyton film
TOPlist