Cesta aneb Sami před sebou se neschováte!

05.12.2013

Španělský horor vypráví příběh muže, který v neúnavném pátrání po pravdě musí čelit kruté realitě! Film Cesta byl v roce 2012 nominován na cenu Narcisse na mezinárodním festivalu fantazijních filmů ve švýcarském městě Neuchâtel v kategorii Nejlepší celovečerní film.

cesta
Foto: Film Europe

V zoufalém pokusu zachránit své manželství s Anou navrhne Raul strávit Vánoce v odlehlé chatě v horách, společně s jejich sedmiletým synem Nicem. Když se Ana a Nico spřátelí s jedním z místních obyvatel, Samuelem, stává se Raul nesnesitelně žárlivý.

Nakonec se ukáže, že Raúlovy obavy byly zbytečné a Samuel s Anou mu společně akorát připravovali příjemné překvapení. Vše se vrátí do starých kolejí, ale na fotkách z vánoční dovolené si Raúl všimne zachycených událostí, které si nepamatuje ...

Španělský režisér Miguel Ángel Toledo (50), který filmem Cesta debutuje na poli celovečerního filmu, natočil snímek, který by se dal označit jako mysteriózní horor. Podle prvních reakcí se jedná o vcelku zručně natočené dílo, které nepostrádá nepříjemnou zimní atmosféru, ale které kazí lehce předvídatelný scénář.

Španělský psychologický horor Cesta/La Senda má v českých kinech premiéru 5. prosince 2013.

Celebrity:
Irene Visedo, Gustavo Salmerón, Ariel Castro, Miguel Ángel Toledo

Filmy:
Cesta

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, španělské celebrity, zahraniční filmy, zahraniční režiséři, španělské herečky, režiséři, španělští herci, evropské filmy, španělské filmy, španělští režiséři, Miguel Ángel Toledo film, Miguel Ángel Toledo režie, Miguel Ángel Toledo Cesta, Miguel Ángel Toledo La Senda
TOPlist