Český lev: Polívka chlastal a líbal Lišku!

08.03.2010

Moderátoři slavili po skončení večera na rautu! Herci Bolek Polívka (61) a Pavel Liška (38) patřili k největším "pařmenům" na rautu Českého lva.

Bolek Polívka, který společně s Pavlem Liškou moderoval slavnostní večer, se skvěle bavil a zřejmě byl spokojen se svým moderátorským výkonem. Ne tak už diváci a kritici, ale to bylo později na rautu moravskému herci jedno.

Čtěte více: Český lev 2009: Drama Protektor má šest cen!

Před zahájením večera prý Petr Vachler Bolkovi povolil jednoho panáka, ale pak dal přísný zákaz během přímého přenosu pít alkohol. Valašský král opravdu zákaz neporušil a celý přenos se držel jenom minerálky. Jeho vystupování během večera ovšem občas vypadalo, že opilý už je!

Sotva Bolek slezl z pódia, sebral někde láhev sektu a téměř na ex ji vypil, protože prý měl žízeň. Pak s Pavlem Liškou a Jiřím Bartoškou pochlastávali v baru v pražské Lucerně. Pavel Liška měl asi občas záchvaty špatného svědomí, že se nevěnuje své manželce Kristýně, ale když ji viděl, jak zběsile tančí v Lucerna Music Baru, výčitky ho opustily a vrátil se za Bolkem.

Slavnostní akci si nenechala ujít ani dcera Bolka Polívky Anna Polívková. Do Lucerny si vyrazila ve stejných šatech jako loni, když se svým otcem Českého Lva moderovala.

Kolem třetí hodiny ráno se Bolek rozhodl, že odjede domů se svou ženou Marcelou Černou, a proto se zaklesl do Lišky a vypotácel se z Lucerny. S Pavlem se pak Bolek rozloučil polibkem na rty a podle očitých svědků nebyl schopen ani nastoupit do auta. Tak hoši, děkujeme!

Galerie k článku

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pavel Liška, Bolek Polívka

Filmy:
Protektor

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, alkohol, herci, Filmový showbiz, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, chlastání, chlast, filmové ceny, Petr Vachler, Český lev, filmová ocenění, český film, ceny, ocenění, raut, bolek polívka fotky, bolek polívka photos, pavel liška fotky, pavel liška photos, marcela černá, kristýna lišková
TOPlist