Český lev: Nominační večer odmoderují Jakub Žáček a Marek Daniel!

17.01.2011

Nominační večer Českého lva se bude konat 5. února 2011! Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) udělí své výroční filmové ceny již po osmnácté.


Jakub Žáček a Marek Daniel
Foto: vac.cz

Nominační večer Českého lva, který tradičně proběhne v pražském kině Lucerna, bude uvádět zbrusu nová moderátorská dvojice - herci Jakub Žáček (36) a Marek Daniel (40). Režisérem nominačního večera bude jako již tradičně výkonný ředitel ČFTA Petr Vachler a poté bude následovat proslulý bezmasý neboli vegetariánský raut.

Herec Marek Daniel je již poměrně známý herec, který byl dokonce v minulém ročníku nominován na Lva za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Protektor a zahrál si větší role ve snímcích Divoké včely, Štěstí, Vesnický učitel nebo Nuda v Brně. Herec Jakub Žáček se zatím představil v jedné z hlavních rolí komedie Zoufalci a diváci jej také znají ze seriálu Comeback. Můžeme ho také vidět ve znělce dokumentárního cyklu Rozmarná léta českého filmu.

V roce 2010 mělo premiéru v kinech celkem 21 hraných a 15 dokumentáních filmů. Který z nich dosáhne alespoň na nominace nejprestižnější filmové ceny?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jakub Žáček, Marek Daniel

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, Lucerna, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, filmové ceny, Petr Vachler, Český lev, filmová ocenění, nominační večer, ČFTA, Česká filmová a televizní akademie, Jakub Žáček foto, Jakub Žáček photo, Jakub Žáček český lev, Jakub Žáček moderování, Jakub Žáček nominační večer, Marek Daniel foto, Marek Daniel photo, Marek Daniel český lev, Marek Daniel moderování, Marek Daniel nominační večer, nominační večer českého lva, výroční filmové ceny
TOPlist