Českou Miss se stala jednadvacetiletá Andrea Bezděková, v modelingu je nováčkem

04.04.2016

V sobotu 2. dubna proběhlo v Obecním domě v Praze finále České Miss, vítězkou se stala Andrea Bezděková, titul Česká Miss World 2016 získala Natálie Kotková/The Nattiness a titul Česká Miss Earth získala Kristýna Kubíčková.

Foto: Česká Miss/Lukáš Navara

Oproti všem zvyklostem se dívky předvedly hned v plavkách a bylo jasné, že postavičky mají všechny na jedničku. Nová Miss Andrea Bezděková za ni prý vděčí sportu a nikoliv tomu, že nic nejí, to ale tvrdí snad každá Miss… Andrea prý také studuje sportovní management.

Modelingem je dívka naprosto nepolíbená, tak uvidíme, jak chytne příležitost za pačesy. Andrea rozhodně nevypadá špatně, je velmi přirozená, veřejnost si ale poněkud utahuje z jejího na Miss tak trochu nestandardního nosu. Podaří se jí ho povýšit na její poznávací znamení, třeba jako Tereze Maxové, nebo Adéle Banášové? 

Celebrity:
Andrea Bezděková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
modeling, ceske modelky, krásky, sexy dívky, sexy celebrity, české krásky, český modeling, české modelky foto, české modelky fotky, soutěže krásy, móda, Česká Miss, sexy české celebrity, Česká Miss 2016, začínající české modelky, Česká Miss Andrea Bezděková, Andrea Bezděková foto, Andrea Bezděková online, Andrea Bezděková Miss, soutěž Česká Miss
TOPlist