Českou Miss se stala dvaadvacetiletá Nikol, která bere jen chlapy s vypracovaným břichem

30.03.2015

Letošní Českou Miss se stala dívka, která miluje fotbal a fotbalisty. Soutěž letos vyhrála dvaadvacetiletá Nikol Švantnerová z Českých Budějovic. Finále soutěže si však přivlastnil moderátor Leoš Mareš (39).

Zdroj: ČeskáMiss.cz / NavaraFoto.cz

Na večer se totiž dostavila i Petra Faltýnová (36) a Leoš  i  zde rozehrál svou podivnou hru na to, jak ji stále miluje, snaží se ji získat a ona vzdoruje. U skoro čtyřicetiletého muže takové hře asi málokdo rozumí a je možné, že jí už nerozumí ani Leoš.

Finále uváděl spolu s Liborem Boučkem (34), kterému se zalíbila loňská finalistka Gabriela Bendová, které je třiadvacet a je o jedenáct let mladší než Bouček, který ale již za svých čtyřiatřicet let stihl dvě svatby a dva rozvody, děti však zatím žádné, takže je vlastně nepopsaným listem papíru.

Soutěž nakonec vyhrála dvaadvacetiletá Nikol Švantnerová, 182 centimetrů dlouhá dívka, která prý funguje v modelingu již od třinácti let a stihla si prý také zahrávat s anorexií. Dnes je pyšná na své vypracované bříško a přesně to samé prý očekává u svého partnera. Kromě toho zřejmě také lásku k fotbalu a rozhodně vyšší než průměrný plat. Ostatně jejím partnerem je fotbalista Jakub Hora, který všechna tato kritéria splňuje.

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
modeling, ceske modelky, krásné ženy, český modeling, české Missky, nádherné ženy, český bulvár, česká miss fotky, soutěže krásy, Leoš Mareš moderování, Leoš Mareš Česká Miss, české celebrity novinky, Česká Miss, krásné české ženy, Česká Miss foto, mladé české modelky, Česká Miss 2015, Nikol Švantnerová foto, Nikol Švantnerová Miss, Nikol Švantnerová česká miss, Nikol Švantnerová fotografie, Česká Miss večer
TOPlist