Česko Slovenská Superstar: Jak si vedli porotci a moderátoři?

06.06.2011

Pojďme zhodnotit výkony porotců a moderátorů letošní Superstar! Zatímco drsní porotci někdy hodně nevybíravě soudili zpěv a pohybové kreace jednotlivých finalistů, po skončení soutěže nastal čas na zhodnocení jejích vlastních "výkonů"!


Leoš Mareš a Tina
Foto: TV Nova

Česko Slovenská Superstar je nejenom o mladých talentech, ale atmosféru též utvářela svérázná porota a pochopitelně dvojice moderátorů. Pojďme si shrnout jejich výkony během celé show!

Leoš Mareš byl opět oním suverénem a jako moderátor kraloval. A musíme uznat, že od dob Talentmanie se jeho vystupování podstatně zlepšilo. Až na pár vyjímek (vtip o kanibalismu) málokdy přestřelil a jeho vtipy měly hlavu a patu. Snad jen ve chvílích, kdy zbytečně moc tlačil na pilu a chtěl být za každou cenu vtipný, jeho poznámky vyzněly do ztracena.

Tina byla bohužel jen Leošovým stínem, scházel jí smysl pro humor (občas totiž nepochopila narážky svého kolegy) a svou roli moderátorky nezvládla zrovna na jedničku (při vyřažení Noaha se dokonce rozbrečela). Její stylizace do postavy maminky všech soutěžících (což možná vymysleli scénáristé) působila poněkud křečovitě. Ale jako krásná polovička hlavního moderátora, která se jen hezky usmívá, určitě fungovala. Inu, Adela Banášová to prostě nebyla ...


Porota letošní Superstar
Foto: TV Nova

Pavol Habera byl nejenom katem poroty, ale jednoznačně nejlepším porotcem, jehož připomínky prakticky vždycky směřovaly k meritu věci. Ne nadarmo bychom ho mohli nazvat oním jediným "Spravedlivým mezi porotci"!

Rytmus příjemně překvapil. Ze začátku to sice vypadalo, že se jeho poznámky omezí pouze na jednočlenné věty, ale postupem času se vypracoval na bystrého pozorovatele jednotlivých soutěžících. Je pochopitelné, že jeho názory nenechávaly jeho odpůrce chladnými. Ujel jen jednou, když vulgárně nazval jednu soutěžící Simonou Fuckovou. Jen se mohl obejít bez těch přihlouplých oblečků a paruk, které neměly žádnou přidanou hodnotu ...


Ukázka hodnocení poroty!

Helena Zeťová měla být v porotě za tu "hodňoučkou a miloučkou blondýnku", ale ze své role dokázala vymanit a občas to soutěžícím pořádně nandala. Blonďatá zpěvačka dokázala, že má vlastní názor a že v porotě nesedí jen kvůli hezké tvářičce.

Gábina Osvaldová, která v prvních dvou řadách české Superstar zářila jako nejvtipnější glosátorka, tentokrát působila hodně matným dojmem. Její poznámky byly příliš uhlazené, někdy až povrchní a nikdy nešla do ostřejšího konfliktu. Škoda, Gábina je totiž jinak moc milá babča ... :-)

A jaký máte názor na roli poroty a moderátorů v soutěži? Diskutujte v komentářích!

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Helena Zeťová, Lukáš Adamec, Pavol Habera, Leoš Mareš, Rytmus, Michal Šeps, Michal David, Gabriela Gunčíková

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Interpreti:
Tina

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, české zpěvačky, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, slovenští zpěváci, superstar video, porota Superstar, Gábina Osvaldová, česko slovenská superstar video, porotci, Česko slovenská superstar 2, Česko slovenská superstar 2011, Lukáš Adamec foto, Lukáš Adamec photo, Lukáš Adamec zpěv, Lukáš Adamec Superstar, Gabriela Gunčíková Superstar, Gabriela Gunčíková foto, Gabriela Gunčíková photo, Gabriela Gunčíková sexy, Gabriela Gunčíková sázkaři, Gabriela Gunčíková superfinále, Gabriela Gunčíková favorit, Gabriela Gunčíková vítězství, Lukáš Adamec superfinále, Lukáš Adamec vítězství, Lukáš Adamec favorit, Gabriela Gunčíková zpěv, Samuela Troblová, grandfinále Superstar
TOPlist