Česko má nejzábavnějšího rappera všech dob - jmenuje se Metrix!

21.03.2013

Umělec z Hroznové Lhoty Martin Kubíček, který si nechává říkat Metrix, vás zaručeně rozseká svým klipem z Billy! Mladičký chasník o sobě tvrdí, že jeho posláním je být nejlepším rapperem České republiky, ale zatím to vypadá, že bude tím nejvysmívanějším! Podívejte se sami, ty vogo!

Martin Kubíček alias Metrix, jehož amatérské klipy jsou ozdobou českého youtube, je další ukázkou mladistvého neumětela, který se domnívá, že ke slávě stačí, když zarecituje pár svých úchvatných myšlenek někde na nádraží nebo před obchoďákem u něj na vsi a bude vymalováno!

Pravdou ale je, že jsme si z jeho posledního domácího videa fakt sedli na zadek, ty vogo! Ale spíš proto, abychom podumali, proč Marťas točí tak blbé klipy a ještě se s tím chlubí na veřejnosti. Anebo si zrovna zašel do Billy pro klobás z kobyly, a tak využil tamního prostředí, pardon ghetta a natočil tam u té příležitosti videoklip?

Vyučený kuchař, co se ve škole vždycky dobře učil, nás má ale stejně všechny na háku, takže tyhle naše "hejtrs srandičky" bude určitě ignorovat. Prostě na Metrixe nemáme, přiznejme si to! Jen je škoda, že ten jeho breakdance vypadá jako klasické vytírání špinavého chodníku. Ale pohoda, ty vogo, matka to kdyžtak přepere!

Jo, a slavný DJ Wich musí být taky pěknej cynik, když mu stojí za to, aby si zajel až do Hroznové Lhoty a natočil sice vtipný, leč vůči Marťasovi značně dehonestující rozhovor! :-) Anebo jsme jediní, komu přišly jeho duchaplné otázky jako výsměch?

P.S.: Je veliká škoda, že si Metrixe nevšimli pořadatelé hudebních anticen Zlatý David! Tenhle rapperský génius by se mezi nominovanými umělci jistě skvěle vyjímal!

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, rappeři, čeští rappeři, Metrix foto, Metrix fotky, Metrix video, Metrix humor, Metrix rap, Metrix Hejtrs v rohu, Metrix sranda, Metrix videoklip, Metrix klip, Metrix magor, Metrix Billa, Metrix pablb, Martin Kubíček Metrix
TOPlist