České herecké hvězdy dotočily neveselý film Jako nikdy!

26.09.2012

Režisér Zdeněk Tyc dotočil komorní drama o umírání, do něhož obsadil tři známé české herce! Film Jako nikdy, který vznikl podle scénáře Markéty Bidlasové, byl natočen v překrásném prostředí na Křivoklátsku. 

jiri
Jiří Schmitzer
Foto: Bohdan Holomíček

V hlavních rolí filmu Jako nikdy, který prý i přes své vážné téma neztrácí humor, se objeví Jiří Schmitzer (62) jako umírající výtvarník Vladimír, Taťjána Medvecká (58) jako jeho bývalá láska Jaruna a Petra Špalková (37) jako jeho současná partnerka Karla.

Zatímco Petra Špalková už s režisérem spolupracovala na jeho filmu Smradi, dvojnásobný držitel Českého lva Jiří Schmitzer a čerstvá nositelka téhož ocenění Taťjána Medvecká s ním natáčejí vůbec poprvé.

jako
Taťána Medvecká
Foto: Bohdan Holomíček

Zdeněk Tyc (55) debutoval v roce 1989 filmem Vojtěch, řečený sirotek a pak následovaly snímky Žiletky (1993), UŽ (1995), Smradi (2002), Malé oslavy (2008 a naposledy El Paso (2009). Za komedii UŽ dostal Plyšového lva za nejhorší film roku, ale za režii komedie Smradi byl o sedm let později nominován na Českého lva. 

Film Jako nikdy vzniká ve filmové a televizní společnosti TotalHelpArt T.H.A. producenta Ondřeje Trojana, koproducentem snímku je Česká televize. Premiéra je plánovaná na jaro 2013.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Schmitzer, Taťjana Medvecká, Zdeněk Tyc, Petra Špalková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, český film, Jiří Schmitzer foto, Jiří Schmitzer film, Jiří Schmitzer fotky, Jiří Schmitzer Jako nikdy, Jiří Schmitzer hlavní role, Zdeněk Tyc film, Zdeněk Tyc režie, Zdeněk Tyc Jako nikdy, Zdeněk Tyc natáčení filmu, Jako nikdy film, Jako nikdy natáčení
TOPlist