Česká televize začne vysílat nový seriál Život je p(l)es!

14.12.2011

Seriál z prostředí domova důchodců uvidí diváci ČT poprvé 2. ledna 2012! Tvůrci slibují, že novému dílku nebudou chybět komediální prvky, lidský cit ani vítaný nadhled, ačkoliv hlavními hrdiny jsou lidé nad hrobem!

zivot
Foto: Česká televize

Autorkou scénáře je spisovatelka Irena Obermannová, která nedávno vzbudila skandál svým románem Tajná kniha, kterou údajně psala o svém přátelství s exprezidentem Václavem Havlem. Režie se chopil Petr Slavík, který má za sebou již řadu televizních filmů.

Seriál, který vznikal tři roky, se natáčel výhradně v exteriérech, takže to vypadá, že přece jenom se nebude odehrávat jen v chladných zdech domova důchodců. Hraje v něm na 140 herců, čili takřka celá česká herecká elita. Mezi ty nejvýznamnější patří Lenka Vlasáková, Daniela Kolářová, Květa Fialová, Vilma Cibulková, Jana Štěpánková, Stanislav Zindulka, Jiří Krampol a další známá jména.

Podle dramaturgů ČT se dílo bude líbit hlavně divákům od třiceti let výše, ale souznit s ním bude spíše zralejší generace diváků, která má rodiče ve vyšším seniorském věku. Dokonce i nový generální ředitel Petr Dvořák, vzešlý z komerční sféry, tvrdí, že půjde o klenot ... No, to jsme tedy zvědaví!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Květa Fialová, Jiří Krampol, Stanislav Zindulka

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, seriály, české herečky, herci, Česká Televize, čeští herci, české seriály, televizní seriály, Život je p(l)es!, Život je p(l)es! foto, Život je p(l)es! fotky, Život je p(l)es! video, Život je p(l)es! seriál, ČT, Život je p(l)es! vysílání, Život je p(l)es! důchodci, nový seriál
TOPlist