Česká televize uvede "sociální" reality show Hospoda U Druhé šance!

14.08.2013

Veřejnoprávní stanice začne od 4. září vysílat svou "první společensky prospěšnou" reality show! V průběhu několika měsíců v ní můžeme sledovat barvitou skupinu soutěžících, jimž se sice život různými způsoby zkomplikoval, ale kteří právě dostali druhou šanci.

hospoda
Dalibor Navrátil a Marcel Woodman

Foto: Česká televize

Soutěžící se v rámci pořadu naučí vařit a fungovat v provozu restaurace, získají novou kvalifikaci a dostanou šanci najít stálé zaměstnání - ten nejlepší z nich bude zaměstnán jako kuchař v nově otevřené restauraci. Záleží na každém z nich, na jejich snaze, pracovitosti a vůli, jestli nakonec druhou šanci využijí nebo ne.

Řemeslu je naučí mistr nadmíru povolaný - kuchař Dalibor Navrátil, držitel francouzského řádu za gastronomii. Jak to chodí ve skutečné restauraci, se dozví od svého potenciálního zaměstnavatele - podnikatele, hudebníka a majitele několika restaurací Marcela Lesníka Woodmana. Všichni absolvují oficiální rekvalifikaci, která jim otevře nové možnosti v jejich praktickém životě. Nic při tom nedostanou zadarmo.

hospoda
Dalibor Navrátil a Marcel Woodman
Foto: Česká televize

Soutěžící budou plnit rozmanité gastronomické úkoly, překonávají nelehké překážky často ve velice inspirativním prostředí a zdokonalí se jak v kuchařském umění, tak ve schopnosti být součástí fungujícího týmu a obstát v prostředí reálné restaurace. V přímém souboji o vysněné místo kuchaře v nové restauraci utkají dva finalisté.

Zábavná, atraktivní a přesto velice lidská reality show nabízí divákům jedinečné lidské příběhy a zajímavé osudy jednotlivých soutěžících, skrze ně lze nahlédnout některá palčivá sociální témata. Stejně tak pořad přináší drama boje o svůj sen, napětí a vzrušení i zábavu.Diváci spolu se svými hrdiny prožívají nelehkou cestu k vysněnému cíli, obdivují i nenávidí naše dva odborníky a společně se soutěžícími se zdokonalují ve vaření. Mohou sledovat nepřikrášlený pohled na skutečnou podobu práce v restauraci i nahlédnutí pod pokličku kuchařské profese. Důležitým hrdinou celého pořadu je Ostrava a ostravský region, kde se celá zábavná show odehrává.

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, české reality show, Česká Televize, české seriály, režisérky, české režisérky, české dokumenty, dokumentární seriál, dokumentární cykly, Hospoda U Druhé šance reality show, Hospoda U Druhé šance video, Hospoda U Druhé šance foto, Hospoda U Druhé šance moderátoři, sociální reality show, Hospoda U Druhé šance ČT, Hospoda U Druhé šance fotky
TOPlist