Česká televize na podzim odvysílá šestou řadu StarDance!

13.09.2013

Populární tanečně-estrádní show celebrit vypukne na veřejnoprávní stanici v sobotu 2. listopadu! Sobotní večery v listopadu a v prosinci tak budou na ČT1 i v letošním roce opět patřit StarDance, kterou Česká televize vysílá už šestou sezónu!

eben
Marek Eben a Tereza Kostková
Foto: Česká televize

Moderátory budou letos opět osvědčení Marek Eben (55) a Tereza Kostková (37) a v tanci budou tentokrát soutěžit modelka Taťána Kuchařová, její současný partner, herec a hudebník Ondřej Brzobohatý, herečka Anna Polívková, diskař Imrich Bugár nebo zpěvák Matěj Ruppert.

Čtěte také

Česká televize odvysílala divácky oblíbenou StarDance už pětkrát - v letech 2006, 2007, 2008, 2010 a 2012. Poslední vítězkou se loni v prosinci stala atletka Kateřina Baďurová.

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marek Eben, Tereza Kostková

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, moderátoři, čeští moderátoři, Tereza Kostková foto, Tereza Kostková tanec, Marek Eben foto, Marek Eben moderování, Tereza Kostková moderování, Marek Eben fotky, Tereza Kostková fotky, Marek Eben tanec, Marek Eben StarDance VI, Tereza Kostková StarDance VI, StarDance VI, StarDance 2013
TOPlist