Česká televize bude vysílat stand-up comedy Na stojáka!

18.04.2012

Komediální show Na stojáka, která byla dlouhá léta spojena s HBO, začne od září vysílat veřejnoprávní televize! Tvůrci pořadu a celá koncepce se nemění, takže na nové stanici by mělo dojít jen ke kosmetické změně v kulisách.

sto
Kluci z pořadu Na stojáka!
Foto: nastojaka.cz

Pořad Na stojáka, který byl na HBO odvysílán poprvé před čtyřmi lety, si během pár let získal popularitu u mnoha diváků. V současnosti už Česká televize zahájila natáčení s publikem a s hlavními aktéry, mezi něž patří především "blbá blondýna", tedy Iva Pazderková, a dále komici Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Karel Hynek, Daniel Čech a dalšími.

Veřejnoprávní televize chce díky tohoto typu pořadu vyhledávat zajímavé komediální i herecké talenty a pomoci jim v začátku jejich kariéry. Stand-up comedy patří mezi nejtěžší humoristické žánry, protože na malém prostoru prověří každého odvážlivce, který se postaví před publikum vybaven pouze svým talentem a mikrofonem.

Originální česká stand-up comedy Na stojáka vychází z tradice známé z angloamerických barů, kdy se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami.

Filmy:
Na stojáka

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube.com, české herečky, herci, Česká Televize, youtube video, čeští herci, baviči, čeští baviči, HBO, Na stojáka video, Na stojáka HBO, Na stojáka ČT, Na stojáka Česká televize, Na stojáka ukázka, Na stojáka vysílání
TOPlist