Česká paterčata můžete vidět v dokumentu!

16.08.2014

Chcete vědět, jak se dnes daří paterčatům, která se narodila před více jak rokem? Pak máte skvělou příležitost od desátého září sledovat dokument, který se bude právě jim věnovat a ukáže vám, jaké to je žít s pěti stejně starými dětmi!

Foto: Česká televize

Alexandra Kiňová se musí v životě pěkně ohánět. Kromě nejstaršího Toníka se jí totiž narodilo ještě dalších pět dětí, což se v České republice nikdy nestalo. Rodině se dostalo velké publicity, což na jedné straně přineslo rasistické urážky a závist, na straně druhé však sponzorské dary a zájem.

Seriál se natáčel celý jeden rok, v průběhu podzimu tak bude odvysíláno 13 dílů po 45 minutách. Krok rodičů, kdy natáčení České televizi umožnili, je poměrně zajímavý, neboť jinak si zakládají na tom, že děti jakékoliv publicity přísně střeží.

Sama režisérka seriálu pak přiznala, že běžný život s paterčaty zase tolik zajímavých motivů nepřináší, neboť se jedná hlavně o dřinu. Přesto Česká televize očekává nemalý divácký zájem.

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Česká Televize, české dokumenty, děti, Česká paterčata, česká paterčata dokument, dokument o paterčatech, Česká televize dokument, dokumenty ČT, dokument ČT, dokument ČT Paterčata, česká Paterčata články, péče o děti, péče o paterčata, narození paterčat, paterčata v České republice, česká filmová produkce
TOPlist