Česká modelka Petra Němcová si zatančí v americké verzi StarDance!

01.03.2011

Petra Němcová (31) bude jednou z tváří nové řady taneční show Dancing With the Stars! Česká modelka žijící v USA si tak zatančí v americké obdobě soutěže StarDance - Když hvězdy tančí.


Petra Němcová
Foto: wikipedia.org

Rodačka z Karviné Petra Němcová (31) bude patřit mezi dvanáct celebrit v druhé nejsledovanější televizní show v USA hned po American Idol. Modelce, která nepochází přímo z Ameriky, se tak dostalo velké pocty.

Soupeřkami české krásky budou tyto dámy - herečka Kirstie Alley, kterou proslavily filmy Kdopak to mluví, moderátorka Wendy Williams, herečka Chelsea Kane a Kendra Wilkinson, bývalá přítelkyně zakladatele Playboye Hugha Hefnera. S rolí tanečníků se bude muset ztotožnit bývalý profesionální zápasník Chris Jericho, fotbalista Hines Ward, zpěvák Romeo a také Ralph Macchio, který si získal slávu jako dětský herec v původním filmu The Karate Kid.

Čtěte také


Taneční show bude vysílat televize ABC od 21. března až do konce května. Petra Němcová napodobí svou kolegyni Adrianu Sklenaříkovou, která v současné době pro změnu tančí ve francouzské obdobě StarDance.

Modelku po skončení taneční show čeká svatba s jejím snoubencem Jamiem Belmanem, kterého si bude brát někdy v létě v Anglii.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Petra Němcová, Chris Jericho, Kendra Wilkinson , Ralph Macchio, Kirstie Alley

Filmy:
Dancing with the Stars, Dancing with the Stars

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, topmodelky, celebrity fotky, české topmodelky, americké celebrity, Petra Němcová fotky, modelky fotky, Petra Němcová sexy, zahraniční herci, taneční show, Petra Němcová photos, Petra Němcová milenec, Petra Němcová lover, Petra Němcová přítel, Jamie Belman, Petra Němcová zásnuby, Petra Němcová engaged, Petra Němcová svatba, Petra Němcová wedding, Petra Němcová sňatek, Chelsea kane, Petra Němcová dance, Petra Němcová StarDance, Petra Němcová Dancing with the Stars, dance show, Hines Ward, americké soutěže
TOPlist