Česká modelka Claire Muzik dobyla Las Vegas!

19.01.2013

Blonďatá kráska slaví docela slušné úspěchy v zámoří, kde se věnuje profesionálnímu modelingu! Claire Muzik sice používá v Améru tento podivně znějící pseudonym, ale české kořeny se u ní nezapřou!

Claire Muzik

Před pár dny jsme dostali hlášku, že ve Spojených státech amerických působí jedna vnadná diva českého původu, jež se zove Claire Muzik. A tahle blondýnka se prý nedávno vrátila po delší době z USA, kde úspěšně působila poslední dva roky. Možná ji tedy potkáme někde na ulici, pokud ovšem budeme mít štěstí nebo nám to štěstíčko půjde samo naproti ...


S trochou nadsázky (a my máme nadsázku rádi!) se dá říci, že jako první česká modelka "dobyla" Las Vegas, kde kromě komerčního modelingu natočila i několik videoklipů, na které se dá dívat pořád dokola a vůbec se neokoukají!

Claire Muzik se také stala tváří několika značek na veletrzích, reklamách a promo materiálech a hlavně nafotila spoustu svůdných fotografií, které vyšly v několika amerických i světových magazínech. Takže prakticky každý druhý Američan zná naši reprezentantku, ale neví, že je z České republiky! To jsou paradoxy, co?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Claire Muzik

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, nahé modelky, Nahé celebrity, české krásky, nahé krásky, Nahé české celebrity, nahé české modelky, Claire Muzik foto, Claire Muzik fotky, Claire Muzik sexy, Claire Muzik nahoře bez, Claire Muzik polonahá, Claire Muzik prsa, Claire Muzik ňada, Claire Muzik tělo, Claire Muzik sexy fotky, Claire Muzik nahé fotky, Claire Muzik modeling, Claire Muzik Las Vegas, Claire Muzik sex
TOPlist