Česká Miss slibuje konečně finálový večer

14.06.2017

Letošní ročník České Miss je rozhodně tím nejskandálnějším. Nicméně právě dnes slibují pořadatelé agónii ukončit a oznámit, kdy se odehraje finále soutěže. 

Zdroj: Facebook

Server Super.cz dokonce přišel se zprávou, že Českou Miss měly opustit další tři finalistky. To vedení České Miss tedy podnikatel Martin Ditmar dementovalo a o novinářce, která zprávu přinesla, začal rozhlašovat, že se dříve živila jako prostitutka, což vypovídá o velmi nízké úrovni.

Zatímco v dřívějších ročnících se vítězka vyhlašovala na jaře, v březnu, nebo dubnu, letos vítězka stále není známá. Od Miss odstoupila celá řada osobností s ní spojených a vedení nemohlo najít televizi, která by večer vysílala. Bez vysílání nejsou peníze od sponzorů a také známé osobnosti, které by daly večeru punc události...

Vedení ale slibuje, že vyhlášení by mělo proběhnout snad v září: "Velkolepý finálový večer bude. Vše bude veřejně oznámeno zítra na tiskové konferenci," sliboval včera Martin Ditmar. Jsme velmi napjati, s čím vedení přijde! 

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
česká miss novinky, česká miss finalistky, česká miss televize, česká miss konec, česká miss 2017, česká miss martin ditmar, česká miss ostuda
TOPlist