Česká Miss Monika Leová bude hlásit zprávy na TV Prima!

02.08.2013

Kráska s vietnamskými kořeny, která na jaře uspěla v soutěži krásy, získala práci, o které sní každá manekýna! Monika Leová (22) totiž od 12. srpna posílí tým TV Prima a bude uvádět nově zřízené Odpolední zprávy.

Monika Leová
Zdroj: TV Prima

Monika Leová (22), která v březnu získala titul Česká Miss Earth 2013, je první profesionální modelkou, jež se objeví ve zpravodajství TV Prima. Televize tak dovedně napodobuje praxi na TV Nova, kde se to bývalými modelkami čtoucími zprávy jen hemží.

Čtěte také

Exotická sexbomba, která vytvoří novou dvojici se stávajícím moderátorem zpráv Tomášem Drahoňovským, se zároveň bude i nadále věnovat modelingu. Zda může Monika Leová děkovat za raketovou kariéru moderátorky jen své hezké tvářičce, nebo má opravdu talent, se už brzo dozvíme ...

Ve zpravodajském týmu zůstává Terezie Kašparovská, která bude nově moderovat večerní blok po boku Tomáše Hauptvogela, který přišel z Novy. Z konkurenční stanice je znám také Karel Voříšek, jenž nyní moderuje zprávy s Klárou Doležalovou. Odpolední zprávy poběží na TV Prima od pondělí do pátku vždy v 17:40.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Monika Leová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, moderátorky, Missky, české moderátorky, české Missky, TV Prima, Monika Leová foto, Monika Leová fotky, Monika Leová sexy, Monika Leová miss, Monika Leová tělo, Monika Leová Česká Miss, Monika Leová televize, Monika Leová moderování, Monika Leová zprávy, Monika Leová TV Prima
TOPlist