Češka Karolína Ludvíková uspěla na mezinárodní soutěži krásy!

08.12.2012

Sympatická brunetka se umístila v první pětici nejkrásnějších žen na Miss Yacht Model International 2012! Karolína Ludvíková získala sice "jen" páté místo, ale i tak lze toto umístění - po vítězství Terezy Fajksové na Miss Earth - považovat za další úspěch pro český modeling!

karolina
Foto: Josef Polášek

Karolína Ludvíková musela kvůli účasti ve finále Miss Yacht Model International 2012 zaletět až do daleké Číny, kde o titul královny krásy soutěžila s několika desítkami dívek z celého světa. V nejlidnatější zemi planety se však naše reprezentantka, jež ovládá znakovou řeč, cítila jako doma, protože se učí čínsky!

karolina
Foto: Josef Polášek

Karolína Ludvíková navíc není v modelingu žádný nováčkem - byla rovněž i v semifinále České Miss 2012 a nedávno se dostala i do finále soutěže krásy Supermiss 2012.

karolina

Foto: Archiv Karolíny Ludvíkové

Ale aby to nevypadalo, že tahle brunetka jen objíždí soutěže krásy a sbítá tituly! Karolína je dříč, a tak pravidelně fotí různé reklamní kampaně či kalendáře, kterých je zvláště ke konci roku víc než dost!

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, brunety, české brunety, Karolína Ludvíková foto, Karolína Ludvíková fotky, Karolína Ludvíková sexy, Karolína Ludvíková soutěž krásy, Miss Yacht Model International 2012, Karolína Ludvíková Miss Yacht, Karolína Ludvíková Čína, Karolína Ludvíková Supermiss, Karolína Ludvíková Miss, Karolína Ludvíková modeling
TOPlist