žhavé fotky celebrít

Dakota Johnson neuhlídala ruku šmátralku

25.07.2016 - Dakota Johnson si může výskat, tráví již několikátý týden na Azurovém pobřeží ve Francii, kde natáčí pokračování flimového trháku 50 odstínů šedi s božským Jamiem Dornanem.

Rita Ora se nestydí, ukázala svá kůzlátka

15.06.2016 - Rita Ora vešla ve známost jako zpěvačka, ale v současné době se čím dál více prezentuje jako modelka. Při posledním focení v Malibu v Los Angeles to ovšem Rita rozjela tak, že lidé nestačili zírat!

Lucii Borhyová přišla na Ples v Opeře jako cibulák

08.02.2016 - V sobotu se v Praze konal na několik let poslední Ples v Opeře, kam se sešlo mnoho slavných, aby ukázaly své róby. Mezi nimi také Lucie Borhyové, která výběr modelu poněkud nevychytala.

Kde to vzala? Winona Ryder ukázala plný dekolt

20.01.2016 - O herečce Winoně Rider se v poslední době psalo hlavně v souvislosti s jejím sklonem ke kleptománii. Do společnosti také příliš nechodila.

A je to zase tady! Madonna si opět hraje na femme fatal!

13.05.2015 - Madonně bude za pár let šedesát, ale to jí rozhodně nevelí, aby se zbavila role svůdnice, do které se pasovala ve svých dvaceti. Na poslední fotce se zase představuje jako sex symbol ...

Zpěvačka Miley Cyrus děsí sadomaso fotkou

20.04.2015 - Scházela vám šílená Miley Cyrus? Už nemusí, opět se přihlásila s novou fotografií ve stylu oblečená – neoblečená. Fotka ale spíše než přitahovala, pěkně děsila…

To je kočička! Mirranda Kerr jako leopardice na pláži nahoře bez!

01.04.2015 - Australská modelka Mirranda Kerr se nedávno předvedla tak, jak ji pánbůh stvořil. V reklamě na svoje organické produkty péče pleť zapomněla na makeup a podprsenku!

Pavla Vitázková ukázala všem kalhotky, takhle dáma nesedí!

30.03.2015 - Mejdan po vyhlášení České Miss musel být asi pěkně výživný. Zúčastnila se ho také herečka Pavla Vitázková ...

Ornella Štiková se asi zbláznila! Chodí ven jen ve spodním prádle!

31.10.2014 - Největší „kamarádka“ Gábiny Partyšová Ornella Štiková, která se jí tak dobře postarala o manželka Josefa Koktu, nikdy nebyla módní ikona.

ExVyvolená Eva Feuereislová – hnusné hrátky s nadacemi a nemocnými dětmi!

12.08.2014 - Pamatujete se na poslední řadu Vyvolených, ve kterých účinkovala neúspěšně jistá Eva Feuereislová (24)?

Jodie March se na Facebooku vůbec nestydí!

09.08.2014 - Jodie March (35) je celebrita velmi podobná jiné anglické modelce Katie Price (36). Je to rovněž dívka, která včas investovala do masivních silikonů a tím vešla ve známost.

Paris Hilton na Instagramu jako playboy zajíček

05.06.2014 - O Paris Hilton (33) nebylo nějak podezřele dlouho slyšet. A to bylo podle Paris prý velká škoda, takže se nám na svém instagramovém profilu připomenula.

Michaela Ochotská a Lukáš Rosol spolu v posteli!

12.03.2014 - Ještě před tím, než tenista Lukáš Rosol potkal bývalou moderátorku Michaelu Ochotskou, nepatřil zrovna k hvězdám, které by se zubily z každé druhé titulní stránky. Michaela na něj evidentně velký vliv, takže se s fotkami párečku potkáváme velmi často.

Irina Shayk předvedla sexy pozadí na pláži v Mexiku

24.01.2014 - Která rozumná celebrita by zůstávala v lednu v zimě?

Jodie Marsh vyrazila na lov! Fotky se silikony jistě zaberou!

31.12.2013 - Jodie Marsh usoudila, že tříletý celibát je akorát tak dost a rozhodla se, že si zkrátka a dobře uloví chlapa, a to tak že hned.

1 2 > »

Celkem záznamů: 17, stránek: 2

TOPlist