zatčené celebrity

7 slavných herců, kteří se dopustili zločinů

13.04.2018 - Sláva je vrtkavá dáma a lidem, kteří ji rychle nabydou, může velmi snadno vlézt do hlavy. To je pak přiměje páchat věci, které by je jinak ani nenapadly.

Syna Michaela Douglase pustili z vězení, po sedmi letech

02.08.2016 - Dlouhých sedm let byl zavřený syn Michaela Douglase Cameron. Synek z bohaté rodiny seděl z prodej drog, zpoza mříží musel sledovat třeba to, jak jeho táta bojuje s rakovinou, nebo ...

Nicka Cartera z Backstreet Boys zatkla policie

17.01.2016 - Ve skupině Backstreet Boys vypadal blonďáček Nick jako největší slušňáček, ale image evidentně klamala. Ve skutečnosti je to totiž pěkně drsný týpek, kterého nedávno zatkla policie za rvačku v baru!

Je to rebel! Shia LaBeouf zatčen, byl prý extrémně sjetý, nebo opilý

12.10.2015 - Herec Shia LaBeouf si přidal další zářez do svého kalícího deníčku. Opět byl totiž zatčen v souvislosti s tím, že si života dle názorů policistů užívá až příliš.

Snoop Dogg zatčen ve Švédsku! A zase kvůli marihuaně!

01.08.2015 - Americký rapper Snoop Dogg je svou láskou k marihuaně velmi dobře znám. Bohužel na ni v zemi tak asketické a s velmi záporným oficiálním vztahem nejenom k alkoholu, ale i dalším laskominám, nepěkně dojel!

Rapper Vanilla Ice, hvězda devadesátek, zatčen za vloupání

21.02.2015 - Vanilla Ice byl v devadesátých letech velmi známou osobou showbyznysu, zpívat sice neuměl, rappeři se jistě našli lepší než on, ale chodil třeba s Madonnou a užíval si slávy a peněz.

1

Celkem záznamů: 6, stránek: 1

TOPlist