sexy muži foto

Tak tihle fešáci jsou adepti na Muže roku! Nejsou ale nějací malí?

31.05.2016 - I letos se bude konat zavedené klání o Muže roku, jehož finále se odehraje v srpnu v Náchodě. Nyní se tito fešáci představili a je nač koukat. Jak to, že ale vypadají na fotografii nějací pomenší?

Klidně i rovnice o několika neznámých! Tohle je nejvíce sexy učitel matiky na světě

31.03.2016 - Matematika nepatří právě mezi předměty, které by děti zbožňovaly. Pokud ji ovšem bude vyučovat takový hezoun jako Pietro Boselli, rázem se stane populárnější než tělocvik a přestávka!

Tak už i muži mají modely větších velikostí!

18.03.2016 - Modelky plus size, tedy velikostí větších než je 36, úspěšně bodují a podařilo se jim proniknout do těch nejznámějších módních časopisů a na přehlídky.

To je tělo, to je kus! Calvin Harris na dalších fotkách v kampani pro Armaniho

29.07.2015 - Tedy ta Taylor Swift se ale má. Přítelem slavné zpěvačky je právě Calvin Harris, diskotékový mág, který disponuje asi nejvypracovanější postavou v hudebním byznysu!

To je tělo! Dýdžej Calvin Harris se chlubí pekáčem buchet!

26.03.2015 - Skotský hitmaker Calvin Harris je posedlý svým tělem a posilováním. A to také nese nezpochybnitelné výsledky. Se svou skvostnou figurou se pochlubil na Instagramu!

Muž roku se chystá na další ročník! Kdy se můžete přihlásit?

31.12.2014 - Soutěž Muž roku letos vyprodukovala dalšího krásného vítěze, Tomáš Dumbrovského. Již nyní se ale připravuje ročník další ...

Muž roku pokřtil kalendář! Mrkněte na kalendář plný sexy těl!

20.10.2014 - Letošní ročník soutěže Muž roku. Tím se stal Tomáš Dumbrovský, kterému tak předal pomyslné žezlo Antonín Beránek, kterému se daří a modelingu se věnuje na sto procent.

Tom Hardy se ukázal bez trička! To jsou svaly!

07.10.2014 - Herec Tom Hardy (37) před jistou dobou filmoval v Praze, ale bohužel šlo o film z padesátých let v Rusku, takže jsme si jeho nádhernou muskulaturu nemohli na vlastní oči užít.

Máme nového Muže roku! Je to třiadvacetiletý Brňák!

25.08.2014 - V Náchodě se tradičně konalo finále soutěže Muž roku. Stal se jím Tomáš Dumbrovský, synovec známého moderátora, třiadvacetiletý student z Brna.

Nejkrásnější Muž světa dorazil do Prahy! Jak se vám líbí?

20.08.2014 - Již v pátek vypukne soutěž o nejkrásnějšího muže České republiky. Té se v roli porotce zúčastní také Mister International, neboli Muž roku, kterým je José Parades (29) z Venezuely.

Finále Muže roku se blíží, kluci si užívali na soustředění!

03.08.2014 - Soutěž Muž roku bude znát již za tři týdny svého vítěze. Dvanáct finalistů se však již celkem dobře poznalo, neboť spolu strávili několik dnů na soustředění, na kterém posilovali, cvičili, učili se mluvit...

To jsou těla! Muži roku se představili v charitativním kalendáři

28.07.2014 - Vyvrcholení soutěže Muž roku se blíží a všichni finalisté se odebrali na soustředění, aby se lépe před finále poznali a naladili formu.

Kandidáti na Muže roku jsou tu! Za účasti celebrit se představili kluci, kteří budou soutěžit o nejkrásnějšího Čecha!

04.06.2014 - Jistou pražskou kavárnu v centru čekalo pěkné povyražení a nebývalá koncentrace krásy.

1

Celkem záznamů: 13, stránek: 1

TOPlist