sexbomby

7 postarších hereček, které byly v mládí sexbombami

13.07.2018 - Showbusiness je kruté a nemilosrdné místo, které si hýčká mládí a krásu, ale stáří se snaží tajně zamést pod koberec.

5 nejkrásnějších hvězd ze sladké Francie

24.06.2018 - Na poli francouzského filmu i divadla vévodí mnoho půvabných, svérázných i vyloženě překrásných žen.

Cameron Diaz ukončila kariéru. Podívejte se na 7 filmů, ve kterých zazářila!

06.04.2018 - Před pár dny postihla svět Hollywoodského filmu smutná zpráva. Jedna z jeho prominentních hereček po pětadvaceti letech ukončila svou hereckou kariéru.

Jako za starých časů, Pamela poodhalila silikony

28.05.2017 - Herečka Pamela Anderson (49) se objevila v Monacu, kde se jede závod Formule 1. Vypravila se na módní přehlídku a opět vytasila své dvě hlavní zbraně.

Tvrdí, že je stoprocentně přírodní. Věříte jí?

02.03.2017 - Ruská fitness modelka tvrdí, že je stoprocentně přírodní, včetně poprsí, nejenom odborníci mají ale vážné pochybnosti...

Modelka Jodie Marsh prý držela pět let celibát, věříte jí?

24.03.2016 - Modelka Jodie March se rozpovídala o tom, že si prý pět let odříkala sex. A právě to jí pomohlo najít toho pravého. „Každá minuta celibátu měla smysl!“ tvrdí Jodie.

Prsatice Katie Price nechala propíchnout své holčičce ouško a se zlou se potázala!

03.02.2016 - Poslednímu dítěti modelky a účastnice reality show Katie Price nechala své rok a půl staré dcerce Bunny propíchnout ouška. Britská veřejnost ji ale hned pěkně odsoudila!

V pokračování 50 odstínů šedi si zahraje také Kim Basinger, sex symbol osmdesátek

30.01.2016 - Herečka Kim Basinger ztvárnila jednu z hlavních rolí v ikonickém erotickém filmu Devět a půl týdne. Kdo jiný by asi tak měl hrát starší milenku Christiana Greye v pokračování 50 odstínů šedi?

Pamela Anderson opět nahá a na titulce Playboye

05.01.2016 - Herečka Pamela Anderson oslaví za dva roky padesátku, ale věk se na ní příliš nepodepisuje. A to tak, že si dokonce může dovolit pózovat po pětadvaceti letech znovu na titulce Playboye.

Nová moderátorka Top Staru sexbomba Eva Perkausová randí nejenom s boháčem v letech, ale také s mladým fotbalistou

12.08.2015 - Jak jsme vás již informovali, novou moderátorkou Top Star magazínu se stane namísto Ivy Kubelkové dvacítka Eva Perkausová.

To je ale kočka! Tímhle účesem sexbomba Pamela Anderson omládla o deset let!

02.03.2015 - Krátké vlasy nejsou rozhodně ostudou a není důvod, proč se snažit o dlouhou hřívu za všech okolností! To by si měly říci mnohé naše krasavice, jejichž napletené vlasy křičí do světa: jsme nepravé!

Pamela Anderson se bude skutečně rozvádět, může za to jiný muž! Ani sex to prý neslepí

13.02.2015 - Herečka a plavčice Pamela Anderson prostě nemá na chlapy štěstí, nebo si vybírá ty nejhorší partnery. Nyní to vypadá na další rozvod v řadě.

Katie Price ukázala fotky svého miminka

27.08.2014 - Před několika týdny britská modelka obdařená obřími silikony povila již páté dítě. Fotky svého miminka ukázala světu až nyní a je vidět, že i své páté dítě přivítala s obrovskou láskou!

Katie Price porodila předčasně páté dítě! Je to holčička!

08.08.2014 - Katie Price ve svých 36 letech porodila páté dítě, druhé pak, které má se svým současným manželem. Miminko se narodilo o pár týdnů dříve, než lékaři předpokládali.

Pamela Anderson se rozvádí a tulí se k bývalému příteli

15.07.2014 - Pamela Anderson (47) měla vždy na muže dost zvláštní vkus. Většinou se jí líbili drsní chlapíci, potetovaní rockeři, zkrátka a dobře uhlazeného hezouna byste vedle ní nenašli.

1 2 3 4 5 > »

Celkem záznamů: 92, stránek: 7

TOPlist