romantika

5 největších filmových svůdníků

04.07.2019 - Milostné příběhy by byly vcelku o ničem, pokud by se v nich neobjevovaly charizmatické a svůdné postavy.

Renée Zellweger by chtěla natočit další Bridget Jonesovou

13.01.2018 - Poslední ze série příběhu o „největší smolařce v dějinách“ s názvem Dítě Bridget Jonesové navrátilo sérii zpátky na výsluní po vcelku průměrném druhém díle.

Budete brečet! Muž zpívá své umírající devadesátileté manželce...

29.04.2016 - Lidské vztahy jsou všelijaké a jen čas je pořádně prověří. Na internetu se objevilo srdcervoucí video, na kterém se starý muž loučí se svou umírající manželkou.

Láska jako z reklamy na dovolenou! Calvin Harris a romantická líbačka s Taylor Swift

17.03.2016 - Dýdžej a interpret Calvin Harris se vypravil na dovolenou snů s megapopulární zpěvačkou Taylor Swift a střihli si tu nejromatičtější líbačku. Ještě že měli někoho, kdo je u toho nafotil!

Dojemné, žena se vdávala čtyři dny před smrtí…

11.03.2016 - Tahle láska jde určitě až za hrob. Ještě minulý duben plánovala Kerry Vincent svatbu s Adamem Welchem. Bohužel, během měsíců se jejich plány dost pozměnily, svatbu si však nenechali vzít…

To je ale romantika! Takhle zpíval Adam Levin své ženě topmodelce Behati Prinsloo

29.07.2015 - Zpěvák kapely Maroon 5 Adam Levine oslavil roční výročí sňatku s namibijskou modelkou Behati Prinsloo a byla to vážně romantika!

No to je lásky! Dyk a Vilhelmová nahráli milostný duet!

05.05.2015 - Květen je měsíc lásky a kdy jindy by tedy měli Vojtěch Dyk a Táňa Vilhelmová pustit do světa zamilovaý duet Májová, který by měl stvrdit jejich lásku?

Martina Navrátilová je vdaná paní. Prý už bylo načase!

17.12.2014 - Naše tenisová legenda Martina Navrátilová se provdala! Její vyvolenou se stala bývalá Miss Sovětského svazu Julií Lemigovou, se kterou žije tenistka už šest let.

Martina Navrátilová požádala svou přítelkyni o ruku! A to před celým kurtem!

08.09.2014 - Martina Navrátilová (57) touží po svatbě. Pochopitelně ne s mužem, ale se svou přítelkyní Julií Lemigovou (41), bývalou sovětskou miss.

Agáta Prachařová oslavuje výročí sňatku v Paříži

22.04.2014 - Paříž Agáta skutečně miluje. Není to tak dávno, co sem vyrazila se svým manžílkem Jakubem Prachařem, aby si užila pořádného nakupování a už je zde zase.

Nejzamilovanější video, které musíte vidět právě na Valentýna!

14.02.2014 - Právě dnes je svatého Valentýna, což symbolizuje svátek zamilovaných.

1

Celkem záznamů: 11, stránek: 1

TOPlist