praha

Psychopat z Výměny manželek prý skoro žádné dluhy nemá

24.09.2016 - Premiérová Výměna manželek nám opět představila pěkného psychopata Láďu (47ú, který má navíc obří dluhy. Ten ale nyní tvrdí, že to není vůbec tak strašné...

Módní ikona, nebo zcela bez vkusu? Dara Rolins jako netopýr

07.09.2016 - V Praze stále probíhá týden módy, na který se slétají všechny možné celebrity a rádobycelebrity jako vosy na med. A je jasné, že vypravit se sem v džínách, nebo v střízlivých šatech je pěkný trapas.

Teroristický útok v Praze? Dejte si pozor, ať nesednete na lep!

27.07.2016 - Po Facebooku se začíná šířit hrůzná zpráva. V Praze prý došlo k teroristickému útoku, při kterém zahynulo 184 lidí. Naštěstí to je jen poplašná zpráva, která je ale obrovským podvodem!

Taková krutost! Tahle koťátka někdo vhodil v igelitce do kontejneru na plast

21.06.2016 - Neobyčejné krutosti se dopustil kdosi stále neznámý v Praze. Do žlutého kontejneru na tříděný odpad odhodil dvě zauzlované igelitky. Byly ale plné koťat!

Policista boural ve Vršovicích! Opilý smetl 51 aut!

13.04.2016 - V pražských Vršovicích nemohli v úterý odpoledne věřit místní svým očím. Ulicemi se zde řítil Jeep pronásledovaný policejními vozy, které po něm chtěly, aby zastavil.

Slůně se má ke světu a mělo svou premiéru

08.04.2016 - Před pár dny se v ZOO narodilo to nejroztomilejší slůně na světě, které už mohli návštěvníci shlédnout na vlastní oči. Za těch pár dnů se už stalo miláčkem národa!

V Praze nasněžily závratné tři centimetry a Facebook pobavila sněhová kalamita!

18.02.2016 - V Praze sněžilo a je z toho událost celostátního významu. Všechny velmi pobavila fotografie autobusu, kterému museli do kopce pomáhat srdnatí cestující.

Pražská primátorka chce v hlavním městě pandy!

22.01.2016 - Je neuvěřitelné, čím se pražský magistrát zabývá. Právě nyní je to třeba tím, zda má Praha chovat pandy, jejichž chov je dost finančně náročný. To opravdu nemáme větší problémy?

Staroměstské náměstí – nové místo pro sebevrahy?

13.01.2016 - Ve čtvrtek večer na tradičním místě v Praze došlo k velmi tragické události. Z věže vedle Orloje zde totiž vyskočil třicetiletý muž. Láká snad věř sebevrahy?

Holllywoodské diety? Kdepak Michael Douglas si pochutnává na české kachně se šesti!

19.12.2014 - Celebrita světového formátu, hollywoodský herec Michael Douglas už nějaký ten den dlí v Praze.

V Praze můžete potkat hned několik hollywoodských hvězd! Mužný Orlando Bloom ukazuje na natáčení filmu hruď s divokým tetováním!

23.11.2014 - Pokud byste v této době při procházce po Praze potkali někoho nápadně podobného Orlando Bloomovi (37), či Noomi Rapace (34), pak neváhejte, jsou to skutečně oni!

Tak tohle se může stát jen u nás! Sanitka nemohla projet kvůli běžcům!

01.09.2014 - V Praze se o víkendu běžel závod We run Prague, což je jistě chvályhodná aktivita. Závod se běžel i přes centrum, kdy potřebovala projet houkající sanitka, leč nebylo jí to umožněno.

Přehlídka tetování a krásných dívek v novém klipu PSH

24.07.2014 - Česká rapová skupina PSH natočila fungl nový videoklip na skladbu Já to říkal. Skladba je to velmi úderná a neméně úderný je také videoklip.

Kim Kardashian a Kanye West zamávali Praze a odletěli

02.06.2014 - Od čtvrtka do neděle hostila naše země jeden z nejznámějších párů, profi celebritu Kim Kardashian (33) a rappera Kanye Westa (36).

Kim Kardashian a Kanye West přiletěli ve čtvrtek do Prahy!

30.05.2014 - Již včera jsme psali o tom, že týden po velkolepé svatbě ve Florencii, se chystá slavný pár do Prahy na svatbu přítele a je tomu skutečně tak!

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 45, stránek: 3

TOPlist