policie

Žádné očkování! Policie obviní z vraždy rok a půl staré Elišky matku!

11.11.2016 - Policie by měla dnes z vraždy rok a půl staré Elišky z Kyjovska obvinit její sedmnáctiletou matku. Přitom ta tvrdila, že za její smrt může očkování...

Matka z Brna šířila po Facebooku, že dítě zemřelo po očkování. Pravda je ale asi jinde...

04.11.2016 - Po Facebooku se šířila poslední dny hrůzná zpráva. Roční holčička prý zemřela po očkování. Ve skutečnosti je ale vše zřejmě úplně jinak...

Jel na D1 v protisměru! Neuvěříte tomu, proč!

14.09.2016 - Tak tomuhle se snad nemůže věřit. A přece je to pravda, v sobotu jel šedesátiletý muž na D1 v protisměru. Důvod vás dostane!

Obrázky hrůzy. Za předávkovanou dvojicí seděl v autě blonďatý andílek

10.09.2016 - Příšerné obrázky zveřejnila policie v Západním Liverpoolu ve státě Ohio. Na předních sedadlech auta sedí předávkovaná dvojice Rhonda Pasek a James Acord, která je zcela mimo.

Tak tohle je nová posila policie v Liberci, říkejte mu Rock!

29.07.2016 - Pokud budete v příštích dnech svědky zásahu liberecké policie, počítejte s tím, že do akce může být vyslán pěkně drsný trhač! Místo ostrých zubů ale zatím odzbrojuje svou neuvěřitelnou roztomilostí.

Divochy z Karviné, kteří útočili na ochranku, už pochytali

07.07.2016 - Nedávno jsme vám ukázali video, na kterém ozbrojení muži napadli ochranku dolů na Karvinsku. Chtěli zde totiž krást a rabovat.

Jsou to ještě lidé? Tihle divoši zaútočili na ochranku dolu Karviná

01.07.2016 - Policie České republiky zveřejnila děsivé video, na kterém jsou vidět dva muži, kteří vypadají jako divoši a kteří drsně zaútočili na ochranku karvinských dolů.

Vrah z tramvaje dopaden. Přihlásil se sám!

26.05.2016 - Tuhle vraždu nemohli dlouho policisté objasnit. Čtyřiašedesátiletou Danuši kdosi zastřelil v pražské tramvaji, našli ji sedící na sedadle, střelenou do hlavy a v bezvědomí.

Sedmnáctiletá dívka snědla extázi a zemřela

04.05.2016 - Policie varuje všechny před tabletou extáze, která se prodává s logem Mastercard. Podle všeho totiž právě tato extáze zabila o víkendu sedmnáctiletou Britku.

Policista boural ve Vršovicích! Opilý smetl 51 aut!

13.04.2016 - V pražských Vršovicích nemohli v úterý odpoledne věřit místní svým očím. Ulicemi se zde řítil Jeep pronásledovaný policejními vozy, které po něm chtěly, aby zastavil.

Santové v Plzni umístili policejní auto do bedny! A co na to příslušníci?

18.12.2015 - Povedený vánoční vtípek si vymysleli zatím neznámí lidé v Plzni. Zde totiž čtveřice nejspíše mužů, kteří byli oblečeni jako Santa Clausové, schovala policejní auto, a to stylově.

Neuvěřitelné! Další kamion ve Studénce mohl způsobit stejnou katastrofu!

03.11.2015 - Je možné, abychom byli takto nepoučitelní? Není to příliš dlouho, co ve Studénce došlo k tragické nehodě, při které byl na vině jednoznačně lidský faktor.

Věřili byste tomu? Tahle křehká herečka prý kopla policistu do zadnice…

02.10.2015 - Herečka Lada Bělášková byla doposud dobře známá hlavně na Ostravsku, kde také hrála v Národním divadle moravskoslezském.

Policisté si spletli technické konopí s marihuanou a zmlátili brigádníky

01.10.2015 - Pořádný sek se zřejmě podařil policistům v Bukovanech u Sloupu v Čechách. Zde si majitel pole s technickým konopím povolal na sklizeň brigádníky, které policie zatkla a zmlátila.

Punkerka z Nového Jičína baví internet

21.09.2015 - Zatímco ještě před týdnem bodoval na internetu kluk s hrníčkem, uprostřed týdne pak mrcha, která si vyfotila autoportrét se spícím Jardou Jágrem v posteli, tento víkend zcela patřil neznámé ženě ...

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 36, stránek: 3

TOPlist