muzikálové zpěvačky

Ta má ránu! Kdo tohle Zorce Hejdové provedl?

16.01.2017 - Moderátorka Zora Hejdová(26) se ukázala v dost nelichotivém úboru, proč se tak hrozně vyfikla?

Monika Absolonvá chystá překvápko s Karlem Gottem!

18.11.2016 - Monika Absolonová(40) zakrátko oslaví, jistě ve velkém stylu, první narozeniny svého chlapečka, ale na muziku nerezignovala. Natáčí s Karlem Gottem!

Monika Absolonová vyhlásila válku poporodním kilům

16.08.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová je hrdou maminkou desetiměsíčního chlapečka Tadeáše, ale sama kriticky přiznává, že se po porodu ještě nedostala do původní formy.

Pomátla se? Tahle muzikálová hvězda si myslí, že je tlustá, a jde na plastiku!

29.04.2016 - Muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová není opravdu tlusté děvče. Není ani při těle, oplácaná, nebo jak lze hezky česky opsat to, že někdo není právě vyzáblý.

Zpěvačka Dasha bude maminkou!

17.03.2016 - Zpěvačka Dasha úspěšně brázdí všechny možné muzikály a její zpěv také doprovází účastníky taneční soutěže celebrit StarDance. Nyní půjde práce stranou, stane se totiž maminkou!

Míša Nosková s těhotenským břichem

10.03.2016 - Zpěvačka nedávno přiznala nový vztah, ale ve skutečnosti si takto nepospíšila. Těhotná je jen v novém muzikálu Sibyla, což jí ukládá role.

Ten je roztomilý, Monika Absolonová ukázala ročního synka

23.12.2015 - Je to už více jak měsíc, co zpěvačka Monika Absolonová porodila synka Tadeáše a stala se maminkou. Jak je vidět, stále se vznáší na modrém obláčku a z nadšení ještě zdaleka nevystřízlivěla.

Další překvapení, vypadla patrně nejlepší tanečnice Leona Machálková!

22.11.2015 - Již nyní je zcela jasné, že v televizní taneční soutěži StarDance nejde ani tak o taneční umění, ale spíše o popularitu a sympatie.

Skutečně jedno dítě? Břicho Moniky Absolonové nabralo obřích rozměrů

09.11.2015 - Monika Absolonová se již zakrátko dočká svého prvního dítěte. Otázkou je, zda je skutečně jen jedno, protože její břicho se rozrostlo do neuvěřitelných rozměrů.

Naučí Monika Absolonová svého partnera se oblékat?

21.09.2015 - V Praze proběhla premiéra jednoho z nejznámějších světových muzikálů Fantom opery producenta Františka Janečka. Mělo jít o velkou událost, čemuž mělo odpovídat také oblečení ...

Monika Absolonová má už 15 kilo nahoře!

14.07.2015 - Zpěvačka Monika Absolonová se už nemůže dočkat letošního podzimu. Tehdy se totiž má narodit její první dítě, kluk Tadeáš. A ačkoliv se dítě narodí teprve na konci listopadu, Monika se pořádně kulatí!

Monika Absolonová prý bude mít kluka Tadeáše!

02.06.2015 - Těhotenství Moniky Absolonové je poněkud zvláštní. Nejen že už v době, kdy mají jiné těhotné ženy ještě ploché bříško, vypadá jako v osmém měsíci ...

Monika Absolonová se chlubí bříškem, už oficiálně!

20.05.2015 - A je to venku! To, o čem si štěbetali vrabci na střeše, už oficiálně potvrdila i zpěvačka Monika Absolonová. Čeká miminko a termín má ke konci listopadu!

Monika Absolonová prý čeká miminko, gratulujeme!

13.05.2015 - Produkce mnoha českých muzikálů zřejmě pláčou. Herečka, která hraje hlavní role v mnohých z nich je prý těhotná.

Monika Absolonová peče jako o život! Pro koho dělá 20 vánoček?

23.12.2014 - Vánoce jsou tady! A k tomu patří také uklízení, balení dárků a pečení vánočky. A do pečení se pustila také zpěvačka Monika Absolonová.

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 34, stránek: 3

TOPlist