Monika Absolonová dítě

Takhle peče vánočky Monika Absolonová, bylo jich osmnáct

22.12.2016 - Monika Absolonová(40) vánoce miluje, již podruhé je bude slavit se svým synem Tadeášem, takže je pořád velmi nadšená.

Monika Absolonová se bude vdávat, podruhé

22.08.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová si naplno užívá mateřství, ale už se vrací do práce a na prkna divadel. A ještě jednu změnu plánuje. Bude se totiž vdávat!

Monika Absolonová vyhlásila válku poporodním kilům

16.08.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová je hrdou maminkou desetiměsíčního chlapečka Tadeáše, ale sama kriticky přiznává, že se po porodu ještě nedostala do původní formy.

Kdo si připomněl Den otců? Partner Moniky Absolonové dítku zpívá, Tomáš Klus ukázal svého tátu

20.06.2016 - Víte vůbec, že se předposlední červnovou neděli slavil Den otců? Některé české celebrity to vědí dobře a dávali to ostatním na vědomí!

Monika Absolonová má pěkného kudrnáče

22.03.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová je zcela jistě jednou z nejnadšenějších maminek českého showbyznysu. Nedávno ukázala jednu z nejnovějších fotek svého synka Tadeáše, který aspiruje na titul nejvlasatějšího mimina!

Monika Absolonová si od plínek odskočila na koncert

17.03.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová je už tři měsíce mámou malého Tadeáše a svou maminkovskou roli si nesmírně užívá.

Monika Absolonová se vrhá do práce!

18.02.2016 - Zpěvačka Monika Absolonová se stala před pár měsíci tou nejšťastnější maminkou. Synek Tadeáš prospívá na jedničku, a tak se Monika pustila do práce!

Ten je roztomilý, Monika Absolonová ukázala ročního synka

23.12.2015 - Je to už více jak měsíc, co zpěvačka Monika Absolonová porodila synka Tadeáše a stala se maminkou. Jak je vidět, stále se vznáší na modrém obláčku a z nadšení ještě zdaleka nevystřízlivěla.

Co je to za hvězdu čyřicátých let? Nedávno se stala maminkou!

11.12.2015 - Na obrázku je zpěvačka Monika Absolonová, která si dává od zpívání právě pauzu a stará se o své novorozeně, chlapečka Tadeáše, kterého má se stále ještě ženatým hokejistou Tomášem Hornou.

Monika Absolonová porodila chlapečka! Je ho pořádný kus!

22.11.2015 - Populární zpěvačka Monika Absolonová si může oddechnout. V pátek 20. listopadu se jí narodil prvorozený syn Tadeáš. Porod prý nebyl vůbec žádná sranda!

Skutečně jedno dítě? Břicho Moniky Absolonové nabralo obřích rozměrů

09.11.2015 - Monika Absolonová se již zakrátko dočká svého prvního dítěte. Otázkou je, zda je skutečně jen jedno, protože její břicho se rozrostlo do neuvěřitelných rozměrů.

Monika Absolonová má už 15 kilo nahoře!

14.07.2015 - Zpěvačka Monika Absolonová se už nemůže dočkat letošního podzimu. Tehdy se totiž má narodit její první dítě, kluk Tadeáš. A ačkoliv se dítě narodí teprve na konci listopadu, Monika se pořádně kulatí!

Monika Absolonová se zlobí: Dítě jsem neohrozila!

08.06.2015 - o víkendu se konal pochod v růžových tričkách na podporu boje proti rakovině prsu, kterého se pravidelně účastní také Monika Absolonová.

Monika Absolonová prý bude mít kluka Tadeáše!

02.06.2015 - Těhotenství Moniky Absolonové je poněkud zvláštní. Nejen že už v době, kdy mají jiné těhotné ženy ještě ploché bříško, vypadá jako v osmém měsíci ...

Monika Absolonová se chlubí bříškem, už oficiálně!

20.05.2015 - A je to venku! To, o čem si štěbetali vrabci na střeše, už oficiálně potvrdila i zpěvačka Monika Absolonová. Čeká miminko a termín má ke konci listopadu!

1 2 > »

Celkem záznamů: 19, stránek: 2

TOPlist