model

Tenhle fešák se stal letos Mužem roku! Má překvapivou profesi...

30.08.2016 - Jako již tradičně, i nyní se v Náchodě odehrála volba Muže roku. Letos se jím stal sympatický černovlasý a černooký Josef Kůrka s jiskrou v oku.

Klidně i rovnice o několika neznámých! Tohle je nejvíce sexy učitel matiky na světě

31.03.2016 - Matematika nepatří právě mezi předměty, které by děti zbožňovaly. Pokud ji ovšem bude vyučovat takový hezoun jako Pietro Boselli, rázem se stane populárnější než tělocvik a přestávka!

Nejkrásnější Čech je třetí na světě!

16.02.2015 - V korejském Soulu se sešli nejkrásnější muži světa, aby zde změřili své síly. A nechyběl zde ani český zástupce, který si nakonec vedl velmi dobře!

Randí Paris Hilton s osmnáctiletým zajíčkem? Pozor, Paris, zapleteš se s drogovou mafií!

23.01.2015 - O Paris jsme už delší dobu nepsali. Není se čemu divit, vše bylo totiž při starém – její směšné pokusy o dýdžejing, rádobysmyslné pózování…

Muž roku se chystá na další ročník! Kdy se můžete přihlásit?

31.12.2014 - Soutěž Muž roku letos vyprodukovala dalšího krásného vítěze, Tomáš Dumbrovského. Již nyní se ale připravuje ročník další ...

Muž roku pokřtil kalendář! Mrkněte na kalendář plný sexy těl!

20.10.2014 - Letošní ročník soutěže Muž roku. Tím se stal Tomáš Dumbrovský, kterému tak předal pomyslné žezlo Antonín Beránek, kterému se daří a modelingu se věnuje na sto procent.

Máme nového Muže roku! Je to třiadvacetiletý Brňák!

25.08.2014 - V Náchodě se tradičně konalo finále soutěže Muž roku. Stal se jím Tomáš Dumbrovský, synovec známého moderátora, třiadvacetiletý student z Brna.

Nejkrásnější Muž světa dorazil do Prahy! Jak se vám líbí?

20.08.2014 - Již v pátek vypukne soutěž o nejkrásnějšího muže České republiky. Té se v roli porotce zúčastní také Mister International, neboli Muž roku, kterým je José Parades (29) z Venezuely.

Finále Muže roku se blíží, kluci si užívali na soustředění!

03.08.2014 - Soutěž Muž roku bude znát již za tři týdny svého vítěze. Dvanáct finalistů se však již celkem dobře poznalo, neboť spolu strávili několik dnů na soustředění, na kterém posilovali, cvičili, učili se mluvit...

Model Andrej Pejič se změnil v ženu!

29.07.2014 - Model Andrej Pejič (22) byl na přehlídkových molech zvláštním úkazem. I když se o něm vědělo, že je to muž, často vystupoval v dámských šatech.

To jsou těla! Muži roku se představili v charitativním kalendáři

28.07.2014 - Vyvrcholení soutěže Muž roku se blíží a všichni finalisté se odebrali na soustředění, aby se lépe před finále poznali a naladili formu.

Tak Tyra Banks už není slavným andílkem? Victoria Secret modelku nechce!

07.05.2014 - Tyra Banks (40) patří k těm nejznámějším modelkám na světě. Se svou profesí se nechce rozloučit, i když je jí 40 let, a tak se jí hrubě dotklo rozhodnutí slavné firmy Victoria Secret.

Talentovaná Sára Sandeva vyrazila do pražských klubů ulovit nějakého chlapa!

17.03.2014 - Půvabná mladá herečka, původem z Makedonie, má našlápnuto k úspěšné kariéře. A k tomu patří také společnost a zábava.

Gary Valenciano a jeho syn Gabriel: Skvělé taneční duo válcuje internet!

17.12.2013 - Jelikož jsou otec i syn skvělými tanečníky, tak to pro ně nebyl žádný problém.

Emily Ratajkowski provokuje na sexy fotkách! Tohle tělo musíte vidět!

12.12.2013 - Představujeme vám jednu z nejžhavějších kandidátek na top modelku budoucnosti!

1 2 > »

Celkem záznamů: 30, stránek: 2

TOPlist