Mel Gibson Oksana Grigorieva rozchod

Související: Mel Gibson, Oksana Grigorieva
Mel Gibson a Oksana: Další šok - vydírání!

23.07.2010 - Až doteď to vypadalo, že rozvod Mela Gibsona (54) a jeho bývalé partnerky Oksany Grigorijevové (39) dopadne lépe pro ruskou herečku. Teď je ale všechno jinak!

Ubožák Mel Gibson bil i své vlastní dítě!

21.07.2010 - Mel Gibson (54) by měl konečně něco udělat se svými záchvaty zuřivosti.

Mel Gibson opět sprostě nadával své bývalé přítelkyni

15.07.2010 - Oksana Grigorieva už musí být z těchto telefonátů dosti vyčerpaná. Ještě větší problémy však nastanou známému herci, další z nahrávek jeho sprostých telefonátů pronikla na povrch.

Mel Gibson má problém: Skandální rozhovor s Oksanou se objevil na internetu! Máme nahrávku!

12.07.2010 - Americký herec se pořádně sprostě opřel do své bývalé přítelkyně

Mel Gibson vyšetřován kvůli domácímu násilí

09.07.2010 - Případ je velmi složitý a zahalen mnoha spekulacemi. Gibson i Grigorieva si chtějí prosadit u soudu svoje.

Mel Gibson a Oksana Grigorieva u soudu - kvůli tajným nahrávkám

02.07.2010 - Slavný americký herec totiž obvinil svou bývalou přítelkyni, že zavinila únik jeho tajných nahrávek.

Mel Gibson: nemá na alimenty?

30.06.2010 - Bývalá manželka Mela Gibsona (54) zpěvačka Oksana Grigorijevová (40) tvrdí, že jí známý americký herec zatím nezaplatil alimenty na jejich sedmiměsíční dceru Luciu. Po jejich celkem klidném rozvodu se tak zřejmě chystá nová bitva právníků. Oba partneři se dohodli na vzájemném rozchodu v dubnu letošního roku. Vše proběhlo na první pohled v klidu a soud rozhodl o jejich vzájemném vyrovnání. Jak to tak ale vypadá, tak Oksana s výsledkem rozhodně spokojená není. Známého herce nejprve obvinila z falšování údajů o svém majetku a nově teď přišla s obviněním, že neplatí nařízené alimenty. Populární představitel "Šíleného Maxe" a "Statečného srdce" Mel Gibson se k celému obvinění zatím nevyjádřil. V Hollywoodu je ale jeho lakota pověstná, velkou legraci si z ní dělali například v kresleném seriálu Městečkou South Park. Nebylo se tak vůbec co divit, že by se Měl chtěl nějakým způsobem vykroutit z placení výživného své bývalce. Už teď musí Gibson platit velké výživné svým šesti dětem z minulého manželství. S tehdejší ženou Robyn se v roce 2009 rozvedl po 28 letech manželství, právě kvůli vztahu s ruskou klavíristkou a zpěvačkou Grigorijevovou. Tohle manželství mu ale vydrželo pouze necelý rok, a jak to tak vypadá, tak na něj bude chtít hodně rychle zapomenout. My se teď můžeme jenom dohadovat, jestli je celá aféra pravdivá, nebo je to od Oksany jenom taktický tah.  V těchto dnech totiž jiný soud rozhoduje o přidělení opatrovnictví nad jejich dcerou Lucií, a karta s neplacením výživného by mohl hrát významnou roli.

Další nečekaný rozchod: Mel Gibson a Oksana Grigorieva

15.04.2010 - Americký herec a režisér Mel Gibson (53) a ruská zpěvačka Oksana Grigorieva (40) oznámili konec vztahu.

1

Celkem záznamů: 8, stránek: 1

TOPlist