Madonna syn Rocco

Související: Madonna, Sean Penn, Guy Ritchie
Madonna vzala děti na lyže, lyžovat jí ale moc nejde

05.01.2017 - Madonna(58) vytáhla všechny své děti, včetně milovníka marihuany Rocca na hory do Apl a je šťastná jako blecha!

Madonně se rozpadá rodina. Adoptovanou dceru Mercy chce její rodina zpět

01.05.2016 - Madonna se s oblibou prezentuje jako matka pořádně rozvětvené rodiny, ta se jí ale začíná rozpadat. Nejprve prchnul syn Rocco, nyní se zajímá o adoptovanou dcerku Mercy z Malawi její původní rodina.

Šťastná Madonna, po měsících se mohla vidět se svým synem Roccem

15.04.2016 - Madonna si konečně oddechla. Po dlouhých měsících mohla vidět svého pubertálního syna Rocca, který s ní od prosince vede osobní válku. Setkání proběhlo v klidu a oběma se zřejmě líbilo…

Jsem zku..ysyn! Napsal prý Madonnin syn Rocco na Instagram

04.04.2016 - Madonna zřejmě prožívá nejhorší období svého života. Její syn od ní v prosinci utekl a nechce se vracet. A nyní si zřejmě vytvořil účet na sociální síti Instagram, kde ke svému popisu jasně napsal: „Z k...y syn“.

Madonně hrozí, že přijde o další dítě

29.03.2016 - Zpěvačka Madonna prožívá velmi těžké období. Její syn Rocco od ní utekl k otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit, i když mu to nakázal soud. Nyní zpěvačce hrozí, že přijde ještě o dalšího syna.

Madonna na scestí. Pije na prášky!

15.03.2016 - Madonna se prý v poslední době pustila do pití, a to nikdy nějaká velká „kalička“ nebyla. Navíc prý alkohol kombinuje s prášky!

Madonna projela první soud o svého syna

07.03.2016 - Americká zpěvačka Madonna má velké trápení. Před vánoci od ní totiž odešel její patnáctiletý syn Rocco, který vyjevil přání bydlet se svým otcem, režisérem Guyem Ritchiem, v Londýně.

Madonna smutní, její syn Rocco se stále nevrací…

23.02.2016 - Pěknou čáru přes rozpočet udělal Madonně její synek Rocco. Ten se totiž před jistou dobou odstěhoval ke svému otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit domů do New Yorku k matce.

Pravý důvod hádek Madonny se synem Roccem? Milenec!

11.01.2016 - Tak už víme, proč Madonnin syn Rocco tolik bojuje se svou matkou! Pravým důvodem není ani tak pubertální revolta, ale to, že se slavná zpěvačka dala dohromady se svým bývalým manželem.

Madonna a její syn: boj pokračuje

06.01.2016 - Konec minulého roku a začátek toho letošního se pro Madonnu nese v duchu boje s pubertálním synem Roccem. Bojují proti sobě i prostřednictvím sociálních sítí a nyní si Rocco svůj účetna Instagramu zrušil.

Madonna chce poslat rebelujícího synka do vojenské školy

01.01.2016 - Být synem takové celebrity jako je Madonna asi není jen tak. Madonnim syn Rocco se v patnácti letech rozhodl slavné matce postavit a odejít k otci. To ale neměl dělat. Jeho matka ho chce nyní poslat do školy pro vojáky!

Madonna bojuje s pubertálním synkem

28.12.2015 - Pubertální děti dají někdy pěkně zabrat. Nyní to pociťuje na vlastní kůži i samotná Madonna, která nyní bojuje s nejstarším synem patnáctiletým Roccem.

1

Celkem záznamů: 12, stránek: 1

TOPlist