Madonna show

Související: Madonna, Taylor Swift
Madonna vystoupila o tři hodiny pozdě. Podle fanoušků opilá…

20.01.2016 - Na to, že koncerty velkých hvězd nikdy nezačínají včas, jsme si zvykli. Ale čeho je moc… A tak fanoušci poněkud nevydýchali, že Madonna začala svůj koncert o tři hodiny později a začali ji pomlouvat, že vystoupila opilá!

Na oběti pařížského masakru si vzpomněla také Madonna: Nenecháme se umlčet!

16.11.2015 - Všichni víme, co se stalo v pátek večer v Paříži. Hrůzné události připomněla také Madonna na svém koncertu ve Stockholmu.

Madonna v Praze! A opět provokuje!

09.11.2015 - Po několika letech k nám opět zavítala Madonna, aby zde předvedla dvojitou show. O2 Arénu skutečně vyprodala, a to lístky nebyly rozhodně levné.

Takhle řádí Madonna na novém turné!

20.10.2015 - Už za pár týdnů se Madonna chystá také nám. Na novém turné Rebel Heart řádí zase jako zamlada, takže to bude i tentokrát jízda!

Na tuhle show se můžeme těšit i u nás. Madonna se zase na pódiu líbá s ženou a lítá v podvazcích

31.03.2015 - Madonna vystoupila na předávání cen iHeart Radio a opět to byla Madonna, jak ji známe. Dokonce se zde začala i líbat s Taylor Swift...

To muselo bolet! Madonna sebou švihla v přímém přenosu!

26.02.2015 - Nikdo nejsme bez chyby a zejména v průběhu přímého přenosu hrozí, že dojde k nějaké neočekávané události. Jako zrovna včera, když se slovutné Madonně podařilo slétnout ze schodů ...

1

Celkem záznamů: 6, stránek: 1

TOPlist