Madonna rodina

Související: Madonna
Madonna prý chce testovat své děti na drogy

17.12.2016 - Není Madonna(58) poněkud paranoidní? Zpěvačka prý plánuje, že bude své početné potomstvo testovat na drogy, a to pravidelně.

Madonně hrozí, že přijde o další dítě

29.03.2016 - Zpěvačka Madonna prožívá velmi těžké období. Její syn Rocco od ní utekl k otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit, i když mu to nakázal soud. Nyní zpěvačce hrozí, že přijde ještě o dalšího syna.

Madonna smutní, její syn Rocco se stále nevrací…

23.02.2016 - Pěknou čáru přes rozpočet udělal Madonně její synek Rocco. Ten se totiž před jistou dobou odstěhoval ke svému otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit domů do New Yorku k matce.

Madonna a její syn: boj pokračuje

06.01.2016 - Konec minulého roku a začátek toho letošního se pro Madonnu nese v duchu boje s pubertálním synem Roccem. Bojují proti sobě i prostřednictvím sociálních sítí a nyní si Rocco svůj účetna Instagramu zrušil.

Madonna chce poslat rebelujícího synka do vojenské školy

01.01.2016 - Být synem takové celebrity jako je Madonna asi není jen tak. Madonnim syn Rocco se v patnácti letech rozhodl slavné matce postavit a odejít k otci. To ale neměl dělat. Jeho matka ho chce nyní poslat do školy pro vojáky!

Madonna bojuje s pubertálním synkem

28.12.2015 - Pubertální děti dají někdy pěkně zabrat. Nyní to pociťuje na vlastní kůži i samotná Madonna, která nyní bojuje s nejstarším synem patnáctiletým Roccem.

Bratr Madonny je bezdomovec! Proč se miliardářka o svého příbuzného nepostará?

04.11.2014 - Je to neuvěřitelné, ale bratr ženy, která je jednou z nejúspěšnějších v šoubyznysu a jednou z nejbohatších žen na světě, je bezdomovec, který žije v garáži…

Dcera Madonny na pláži: postavička skvělá, ale co ta marihuana?

14.08.2014 - Jako každá správná americká celebrita, vydala se dcera Madonny (55) Lourdes do jižní Francie, kde se poflakuje s kamarády u moře a užívá plážového života.

Madonna prý nechává své děti pít alkohol!

24.07.2014 - Madonna (55) je sice žena, která je známá svou posedlostí dietami, cvičením a zdravou výživou.

1

Celkem záznamů: 9, stránek: 1

TOPlist