Madonna Rocco

Madonna prý chce adoptovat čtyřletá dvojčata z Malawi, zpěvačka to popírá

27.01.2017 - Madonna je nyní v Malawi, podle místních zdrojů za účelem adopce dvou čtyřletých holčíček, dvojčat. Zpěvačka to popírá.

Madonna prý chce testovat své děti na drogy

17.12.2016 - Není Madonna(58) poněkud paranoidní? Zpěvačka prý plánuje, že bude své početné potomstvo testovat na drogy, a to pravidelně.

Syn Madonny Rocco zatčen za držení marihuany. Je mu šestnáct!

23.11.2016 - Madonnina syna Rocco chytili s marihuanou, policii na něj zavolali sousedé. Chlapci je teprve 16 let.

Před Obamou i Madonna sklapla!

09.06.2016 - Ne, o téhle hvězdě se rozhodně nedá říci, že by byla zticha. Madonna nejenom zpívá, ale má neustále potřebu svět zahlcovat svými komentáři. Naštěstí jsou prý momenty, kdy i ona zmlkne.

Jsem zku..ysyn! Napsal prý Madonnin syn Rocco na Instagram

04.04.2016 - Madonna zřejmě prožívá nejhorší období svého života. Její syn od ní v prosinci utekl a nechce se vracet. A nyní si zřejmě vytvořil účet na sociální síti Instagram, kde ke svému popisu jasně napsal: „Z k...y syn“.

Madonna na scestí. Pije na prášky!

15.03.2016 - Madonna se prý v poslední době pustila do pití, a to nikdy nějaká velká „kalička“ nebyla. Navíc prý alkohol kombinuje s prášky!

Madonna smutní, její syn Rocco se stále nevrací…

23.02.2016 - Pěknou čáru přes rozpočet udělal Madonně její synek Rocco. Ten se totiž před jistou dobou odstěhoval ke svému otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit domů do New Yorku k matce.

Madonna a její syn: boj pokračuje

06.01.2016 - Konec minulého roku a začátek toho letošního se pro Madonnu nese v duchu boje s pubertálním synem Roccem. Bojují proti sobě i prostřednictvím sociálních sítí a nyní si Rocco svůj účetna Instagramu zrušil.

1

Celkem záznamů: 8, stránek: 1

TOPlist