Madonna online

Madonna nechala syna pojmenovat podle jeho kmene

13.07.2016 - Není to tak dávno, co se nad Madonnou snášel mrak, že přijde o své syny. Syn Rocco se nechtěl hnout od otce Guye Ritchieho a o adoptivního syna David se zajímala jeho původní rodina.

Madonna smutní, její syn Rocco se stále nevrací…

23.02.2016 - Pěknou čáru přes rozpočet udělal Madonně její synek Rocco. Ten se totiž před jistou dobou odstěhoval ke svému otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit domů do New Yorku k matce.

Na oběti pařížského masakru si vzpomněla také Madonna: Nenecháme se umlčet!

16.11.2015 - Všichni víme, co se stalo v pátek večer v Paříži. Hrůzné události připomněla také Madonna na svém koncertu ve Stockholmu.

Madonna prý používá mašinku proti stárnutí jako Michael Jackson

16.10.2015 - Kdo by si nepřál věčné mládí a dlouhý život? Americká zpěvačka Madonna má na uspokojení těchto přání dokonce speciální stroj, který prý používal Michael Jackson.

Panejo! Tak už i Madonna se dala na twerk!

17.06.2015 - Madonna nikdy nebyla tou, která by stála mimo módu. Módní trendy pečlivě sleduje a přetváří si je k obrazu svému.

Madonna prý na pódiu orálně znásilnila rappera!

14.04.2015 - Madonně se podařilo opět na sebe patřičně upoutat pozornost! A opět je v tom polibek na pódiu. Tentokrát ho při vystoupení na festivalu Coachella ...

To muselo bolet! Madonna sebou švihla v přímém přenosu!

26.02.2015 - Nikdo nejsme bez chyby a zejména v průběhu přímého přenosu hrozí, že dojde k nějaké neočekávané události. Jako zrovna včera, když se slovutné Madonně podařilo slétnout ze schodů ...

Chcete dárek k vánocům? Madonna vypustila šest nových písniček!

22.12.2014 - Nedávno se Madonna pěkně rozčilovala nad tím, když na internet unikla nová píseň a také hned několik neautorizovaných fotografií

Písně z Madonnina nového alba unikly na internet! Madonna soptí vzteky!

16.12.2014 - Madonna (56) rozhodně nezahálí a maká na plné obrátky. Již příští rok by měla vydat další desku, ze které ale unikly hned dvě skladby na internet.

Bratr Madonny je bezdomovec! Proč se miliardářka o svého příbuzného nepostará?

04.11.2014 - Je to neuvěřitelné, ale bratr ženy, která je jednou z nejúspěšnějších v šoubyznysu a jednou z nejbohatších žen na světě, je bezdomovec, který žije v garáži…

1

Celkem záznamů: 10, stránek: 1

TOPlist