Madonna Instagram

Související: Madonna, Barack Obama
Madonna prý chce testovat své děti na drogy

17.12.2016 - Není Madonna(58) poněkud paranoidní? Zpěvačka prý plánuje, že bude své početné potomstvo testovat na drogy, a to pravidelně.

Madonna slibuje: Když budete volit Hillary, vyk..m vás!

20.10.2016 - Madonna (58) veřejně podporuje v prezidentských volbách Hillary Clintonovou a slibuje možné i nemožné!

Madonna šla donaha, kvůli Hillary!

28.09.2016 - V Americe zuří předvolební litý boj, do kterého se zapojila také Madonna(58) a Kate Perry, a to sice nahotou!

Madonna nechala syna pojmenovat podle jeho kmene

13.07.2016 - Není to tak dávno, co se nad Madonnou snášel mrak, že přijde o své syny. Syn Rocco se nechtěl hnout od otce Guye Ritchieho a o adoptivního syna David se zajímala jeho původní rodina.

Před Obamou i Madonna sklapla!

09.06.2016 - Ne, o téhle hvězdě se rozhodně nedá říci, že by byla zticha. Madonna nejenom zpívá, ale má neustále potřebu svět zahlcovat svými komentáři. Naštěstí jsou prý momenty, kdy i ona zmlkne.

Šťastná Madonna, po měsících se mohla vidět se svým synem Roccem

15.04.2016 - Madonna si konečně oddechla. Po dlouhých měsících mohla vidět svého pubertálního syna Rocca, který s ní od prosince vede osobní válku. Setkání proběhlo v klidu a oběma se zřejmě líbilo…

Jsem zku..ysyn! Napsal prý Madonnin syn Rocco na Instagram

04.04.2016 - Madonna zřejmě prožívá nejhorší období svého života. Její syn od ní v prosinci utekl a nechce se vracet. A nyní si zřejmě vytvořil účet na sociální síti Instagram, kde ke svému popisu jasně napsal: „Z k...y syn“.

Madonna na scestí. Pije na prášky!

15.03.2016 - Madonna se prý v poslední době pustila do pití, a to nikdy nějaká velká „kalička“ nebyla. Navíc prý alkohol kombinuje s prášky!

Madonna smutní, její syn Rocco se stále nevrací…

23.02.2016 - Pěknou čáru přes rozpočet udělal Madonně její synek Rocco. Ten se totiž před jistou dobou odstěhoval ke svému otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit domů do New Yorku k matce.

Madonna a její syn: boj pokračuje

06.01.2016 - Konec minulého roku a začátek toho letošního se pro Madonnu nese v duchu boje s pubertálním synem Roccem. Bojují proti sobě i prostřednictvím sociálních sítí a nyní si Rocco svůj účetna Instagramu zrušil.

Madonna bojuje s pubertálním synkem

28.12.2015 - Pubertální děti dají někdy pěkně zabrat. Nyní to pociťuje na vlastní kůži i samotná Madonna, která nyní bojuje s nejstarším synem patnáctiletým Roccem.

Madonna v Praze! A opět provokuje!

09.11.2015 - Po několika letech k nám opět zavítala Madonna, aby zde předvedla dvojitou show. O2 Arénu skutečně vyprodala, a to lístky nebyly rozhodně levné.

Panejo! Tak už i Madonna se dala na twerk!

17.06.2015 - Madonna nikdy nebyla tou, která by stála mimo módu. Módní trendy pečlivě sleduje a přetváří si je k obrazu svému.

A je to zase tady! Madonna si opět hraje na femme fatal!

13.05.2015 - Madonně bude za pár let šedesát, ale to jí rozhodně nevelí, aby se zbavila role svůdnice, do které se pasovala ve svých dvaceti. Na poslední fotce se zase představuje jako sex symbol ...

Madonna prý na pódiu orálně znásilnila rappera!

14.04.2015 - Madonně se podařilo opět na sebe patřičně upoutat pozornost! A opět je v tom polibek na pódiu. Tentokrát ho při vystoupení na festivalu Coachella ...

1 2 > »

Celkem záznamů: 23, stránek: 2

TOPlist