hokej

Vladimír Růžička čeká přírůstek do rodiny

08.03.2017 - Hokejový trenér a bůh z Nagana Vladimír Růžička(53) čeká přírůstek do rodiny, zprávu oznámila jeho přítelkyně Marie.

Nezastavitelní! Jarda Jágr pózoval s bývalými parťáky

30.01.2017 - Jarda Jágr(44) zavzpomínal na bývalou první lajnu Pittsburgh Pinguins, se kterými získal nejvíce úspěchů. Byli nezastavitelní!

Za co půjde Jarda Jágr na halloween? Víme to!

23.10.2016 - Jarda Jágr (44) ještě minulý týden vtipkoval, že vypadá tak zdrchaně, že nebude na Halloween ani potřebovat masku. Teď už ale víme, jakou si pořídil.

Chystejte se do kina! O Jardovi Jágrovi vznikne film

13.10.2016 - Náš národní hokejový hrdina vejde na věčnost ve filmu. Jmenovat se bude stylově, jen číslem 68.

Tak to je gól do vlastní! Přítelkyně Vladimíra Růžičky je prý těhotná!

24.08.2016 - Vladimír Růžička v poslední době září jako mladík. Se svou o pětadvacet let mladší přítelkyní Marií je prý nesmírně šťastný, přes to, že jeho syn tomuto vztahu není právě nakloněn.

Začíná soud s Vladimírem Růžičkou, hrozí mu pět let

11.08.2016 - V Praze dnes začíná soud s bývalým hokejistou a současným trenérem Chomutovat Vladimírem Růžičkou, který je obžalován z toho, že měl dvakrát zpronevěřit peníze jiného hokejového klubu, Slávie.

Vladimír Růžička má už novou! Kouč má opletačky s policií…

07.04.2016 - Náš bývalý národní kouč Vladimír Růžička pohřbil svou ženu v únoru a už v březnu byl znovu zamilovaný. Se svým novým vztahem se nijak neskrývá.

Mrkněte, jaký dáreček dostala Veronika Kopřivová za pár týdnů chození s Jardou!

10.02.2016 - Veronika Kopřivová je holka šikovná. Všem holkám z jejího ročníku muselo pořádně sklapnout, protože tím, že ulovila samotného Jágra, jim pořádně vytřela zrak! A bonusy se už sypou, například jí Jarda nadělil luxusní bourák!

Hurá, Jarda Jágr má holku!

09.02.2016 - Jardovi je už třiačtyřicet let, ale paní stejného věku k sobě nehledá, kdepak! Jede pořád po dvacítkách, nejnověji po jisté Veronice Kopřivové, neúspěšné finalistce Miss!

Jarda Jágr jde do dlouhých vlasů!

01.02.2016 - Nestárnoucí hokejista Jarda Jágr si nechává narůst dlouhé vlasy. Splní slib a vytvaruje je do svého tak typického účesu, pro který se vžil název „na Jágra“?

Vladimír Růžička obviněn! Bral prý úplatky…

27.01.2016 - Začátek roku přinesl Vladimírovi Růžičkovi, našemu hrdinovi z Nagana pěknou patálii. Policie ho totiž po vyšetřování kauzy obvinila ze zpronevěry, která má trestní sazbu až pět let za mřížemi!

Jarda Jágr si nechává růst vlasy a vzkazuje Gottovi: Bojuj!

06.11.2015 - Jarda Jágr je opět uprostřed bojů o Stanley Cup, tentokrát však zpod jeho helmy vlají jeho kučery tak, jak jsme tomu byli zvyklí v devadesátých letech.

Chcete vědět, co snídá Dominik Hašek? Žádná bomba to tedy není…

31.10.2015 - O Dominiku Haškovi jde nejedna fáma, že ač milionář, je opravdu velmi šetrný. Jeho poslední příspěvky na Facebook, ve kterých si fotil své snídaně, to jen dokládají…

Ušlechtilý hokejista! Náš kapitán Jakub Voráček založil nadaci kvůli nemocné sestře

04.09.2015 - Jakub Voráček, šéf našeho hokejového manšaftu, se ještě před zahájením sezóny v NHL, ukázal v Praze, aby zde představil svou vlastní nadaci.

Dívky, máme pro vás tip, jak se stát holkou Jardy Jágra!

05.08.2015 - Naše největší hokejová hvězda a národní bůh Jarda Jágr před několika lety překročil čtyřicítku, ale vlastní rodinu stále nemá.

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 33, stránek: 3

TOPlist