Charlie Sheen HIV

Charrlie Sheen a Johnny Depp oslavili třicet let od natočení filmu Četa

19.07.2017 - Je to už třicet let co se natočil legendární film Četa, výročí si připomněl Charlie Sheen (51), Johnny Depp a Kevin Dillon.

Charlieho Sheena stíhá policie! Za to že chtěl nakazit HIV!

22.06.2016 - Po Charliem Sheenovi jde americká policie a vypadá to s ním velmi špatně. Jde o to, že úmyslně vystavil své partnerky nechráněnému sexu, a tak je mohl nakazit HIV. Policie o všem shromáždila množství důkazů.

HIV pozitivní Charlie Sheen prodává kondomy, proč až nyní?

14.06.2016 - Svět se asi zbláznil, hollywoodská hvězda Charlie Sheen spolupracuje s americkou firmou, která vyrábí prezervativy a snaží se je díky svému jménu uvést ve známost.

Charlie Sheen prý lhal o tom, že je HIV pozitivní

31.03.2016 - Charlie Sheen prý neříkal svým partnerům o tom, že je HIV pozitivní. Sex bez kondomu si s nimi ale přesto užíval do sytosti…

Charlie Sheen si dělal legraci z AIDS

01.03.2016 - Herec Charlie Sheen, který nedávno prozradil, že se nakazil obávaným virem HIV, si dokáže stále ze své nemoci dělat legraci. Na večeru nadace Eltona Johna pro boj proti AIDS, kde pochopitelně nemohl chybět ...

Chcete auto Charlie Sheena? Tenhle luxusní bourák prodává na eBay

16.02.2016 - Že by na tom byl pohádkově bohatý herec Charlie Sheen tak špatně, že by musel rozprodávat majetek? Skutečnost je zřejmě mnohem lakoničtější.

Charlie Sheen prý nebere léky a zahrává si se smrtí!

13.01.2016 - Nejznámější osobností současnosti s virem HIV v krvi je herec Charlie Sheen. Bohužel, nezdá se, že by svou diagnózu bral velmi vážně a zahrává si se životem!

A je to tady! Charlieho Sheena žaluje bývalka, donutil ji jít na potrat

04.12.2015 - Poslední oficiální partnerka Charlieho Sheena pornohvězda Brett Rossi zatroubila do boje. Charlie ji prý donutil jít na potrat, protože nechtěl mít „retardované dítě“.

Na Charlie Sheenovi se prý začíná jeho nemoc podepisovat…

26.11.2015 - Před několika dny způsobil Charlie Sheen v Hollywoodu obrovský poprask. Herec, který je populární hlavně díky komediím a seriálům, méně již kvůli svému osobnímu životu, přiznal, že je HIV pozitivní.

Charlie Sheen prý chytl AIDS od transexuála

25.11.2015 - Před pár dny herec Charlie Sheen sdělil světu nepříjemnou pravdu ohledně toho, že je HIV pozitivní. Nyní se roztočil kolotoč dohadů ohledně toho, od koho nemoc získal a také, zda někoho nemohl sám nakazit…

Charlie Sheen poskytoval orální sex jinému muži!

24.11.2015 - Americký herec Charlie Sheen nedávno vyjevil smutnou pravdu, je HIV pozitivní. A na venek vyplouvají další a další detaily z jeho tak nezřízeného života…

Charlie Sheen je HIV pozitivní!

18.11.2015 - Před nedávnem jsme vás informovali, že blíže nespecifikovaný americký herec je HIV pozitivní. Nyní je jasné, že tím tajemným hercem byl Charlie Sheen, který tento fakt nyní potvrdil i v televizním vysílání.

1

Celkem záznamů: 12, stránek: 1

TOPlist