čeští modely

Filip Jankovič se ve zpěvu po Superstar neuchytil, zkouší to na podpatcích!

26.05.2015 - Pamatujete se na Filipa Jankoviče, který soutěžil v první řadě Superstar? Filipa můžete v poslední době vidět v Praze, kde se věnuje tanci ...

Muž roku se chystá na další ročník! Kdy se můžete přihlásit?

31.12.2014 - Soutěž Muž roku letos vyprodukovala dalšího krásného vítěze, Tomáš Dumbrovského. Již nyní se ale připravuje ročník další ...

Muž roku pokřtil kalendář! Mrkněte na kalendář plný sexy těl!

20.10.2014 - Letošní ročník soutěže Muž roku. Tím se stal Tomáš Dumbrovský, kterému tak předal pomyslné žezlo Antonín Beránek, kterému se daří a modelingu se věnuje na sto procent.

Máme nového Muže roku! Je to třiadvacetiletý Brňák!

25.08.2014 - V Náchodě se tradičně konalo finále soutěže Muž roku. Stal se jím Tomáš Dumbrovský, synovec známého moderátora, třiadvacetiletý student z Brna.

Nejkrásnější Muž světa dorazil do Prahy! Jak se vám líbí?

20.08.2014 - Již v pátek vypukne soutěž o nejkrásnějšího muže České republiky. Té se v roli porotce zúčastní také Mister International, neboli Muž roku, kterým je José Parades (29) z Venezuely.

Finále Muže roku se blíží, kluci si užívali na soustředění!

03.08.2014 - Soutěž Muž roku bude znát již za tři týdny svého vítěze. Dvanáct finalistů se však již celkem dobře poznalo, neboť spolu strávili několik dnů na soustředění, na kterém posilovali, cvičili, učili se mluvit...

To jsou těla! Muži roku se představili v charitativním kalendáři

28.07.2014 - Vyvrcholení soutěže Muž roku se blíží a všichni finalisté se odebrali na soustředění, aby se lépe před finále poznali a naladili formu.

ExVyvolená Nikol Trojanová se zasnoubila za fešáka a modela Daniela Vojtěch!

27.04.2014 - Nikol Trojanová (23) oslavila teprve 23. narozeniny, ale přesto by se už ráda viděla jako vdaná paní.

Filip Jankovič chodil po molu v krinolíně a s korunou na hlavě!

24.04.2014 - V Bratislavě se právě koná místní týden módy, konkrétně Bratislavské módní dny, na kterých se má předvádět to nejdůležitější ze slovenské módy.

1

Celkem záznamů: 9, stránek: 1

TOPlist