české zpěvačky fotky

Co to, Ewa Farná opouští svého manažera? Vždyť ji udělal!

10.08.2016 - Ewa Farná vydala překvapivé prohlášení. Prý opouští svého dlouholetého manažera Leška Wronku, který z ní udělal hvězdu první velikosti.

Sympatická zpěvačka Martina Pártlová zuří. Někdo ji nafotil nahoře bez!

03.08.2016 - Zpěvačka Martina Pártlová se opalovala na dovolené nahoře bez, což se ale neobešlo bez následku.

Co je to za sexy pistolnici? Olga Lounová si udělala zbroják!

31.07.2016 - Ačkoliv se nás nyní snaží Evropská unie spíše odzbrojit, Olga Lounová se jejího nařízení nelekla a rozhodla si pořídit zbraň a patřičné povolení střílet.

Míša Nosková hodila líbačku s přítelem. A to se s ním prý rozešla!

08.06.2016 - Zpěvačka Míša Nosková si našla v divadle mladého fešáka, zpěváka Ondřeje Bábora. S tím dokonce začala bydlet, ale nedopadlo to prý dobře… Nyní ale byla viděna, jak ...

Natálie Kocábová senzačně zhubla, anorexie to prý není!

25.05.2016 - V životě zpěvačky a dcery Michaela Kocába Natálie došlo k velké změně, rozvedla se s otcem svých dvou dětí. A také senzačně zhubla.

Gabriela Gunčíková skončila v Eurosongu předposlední, ale nevadí!

16.05.2016 - Minulý týden všichni jásali, že se naší pohledné Superstar Gabriele Gunčíkové podařilo probojovat se do finále mezinárodní soutěže Eurosong.

Jako sexy sestry! Heidi Janků a Nela Boudová vypadají jako dvacítky

07.05.2016 - Dobře se podívejte na obrázek zpěvačky Heidi Janků a herečky Nely Boudové. Řekly byste, že byly dobře známé už před dvaceti, či třiceti lety? Navíc si jsou velmi podobné!

Emma Smetana už zase ukazovala podprsenku

05.05.2016 - Emma Smetana se v současné době profiluje hlavně jako zpěvačka a nikoliv jako seriózní novinářka. Přesto jsou její módní přešlapy poněkud příliš….

Klára Vytisková se sympaticky snaží, ale je mimo…

21.03.2016 - Zpěvačka Klára Vytisková vešla ještě více ve známost poté, co se stala jednou z porotkyň poslední Superstar. Nyní se předvedla v rámci českého Týdne módy a bohužel, její snaha …

Lucie Bílá je i v padesáti rockerka. Kytaru si ale koupila až teď

14.03.2016 - Zpěvačka Lucie Bílá bude již zanedlouho slavit padesátku, vypadá ale stále jako holčička. Stylizuje se stále do rockerky, ale až nyní si pořídila kytaru.

Aneta Langerová v novém klipu opět přiživila fámy o svém těhotenství

01.11.2015 - Aneta Langerová má na světě nový klip k velmi povedené skladbě Tragédie u nás na vsi. A klip opět přiživuje fámy o tom, že je Aneta těhotná… Ledacos by tomu totiž napovídali…

Je Aneta Langerová těhotná, nebo má jen špatného stylistu?

27.10.2015 - V soutěži Superstar je již vybrána finálová osmička kluků a holek. Na závěr prvního přímého přenosu vystoupila první vítězka Superstar a rozhodně největší hvězda soutěže Aneta Langerová.

Kateřina Kornová se prodala za zuby

07.10.2015 - Také vás vyděsily fotky Kateřiny Kornové, jak sedí na zubařském křesle s ďábelsky vyceněnými zuby? Kateřina pochopitelně zuby v takhle děsném stavu nemá, pouze si nechala vyměnit korunky za lepší.

To je ale nekvus! Radka Fišarová, muzikálová hvězda, nevychytala puntíky a květy!

10.09.2015 - Není každému shůry dáno a dobrý vkus si prostě nejde objednat, bohužel zrovna zpěvačka Radka Fišarová nepatří k těm ženám, které by měly pro oblékání cit!

Lucie Vondráčková konečně porodila! Hádejte, co to je!

24.06.2015 - Herečka a zpěvačka Lucie se konečně dočkala a porodila své druhé dítě. Po prvorozeném Matyášovi tak přišel do její rodiny ještě další potenciální hokejista, přesně jak jsme předpovídali!

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 33, stránek: 3

TOPlist