české reality show

Chlapci z poslední Výměny manželek skákali po hrobech...

01.03.2017 - Ve Výměně manželek se tentokrát představila rodina z Oslavan u Brna, není to ale její premiéra, "proslavily" se již děti u této rodiny...

Nová fakta o rodině kruťasů z Výměny manželek, ukamenování a fingované přepadení!

03.07.2016 - V poslední Výměně manželek šokovaly veřejnost výchovné praktiky rodiny z jihočeského Vidova. Své dítě nechávali klečet na vařečce, což ho muselo dost bolet.

Ve Výměně stálo pět vycepovaných dětí proti dvěma rozmazlencům

10.03.2016 - Tentokrát se Výměna nesla v poměrně klidném duchu. I když se čekalo, že kontrast rodiny, která živí pět děti a má velmi hluboko do kapsy oproti rodině ...

Despota ve Výměně. Řval na děti a náhradní maminku!

03.03.2016 - Tentokrát se vyměnily dvě Katky. Zatímco Katka z punkové rodiny vyznávala svobodu a užívání života, druhá Katka pochází z rodiny, kde vše jeden na milimetr přesně podle nalajnované předlohy.

V Ano, šéfe se nejenom vařilo, ale také hrálo na kytaru

20.02.2016 - V nejnovějším dílu Ano, šéfe se konečně neřešily rodinné vztahy, ale pořádně se vařilo a kromě toho také hrálo a zpívalo! A koukali jsme, že je Zdeněk také rocker!

Děsivá Výměna manželek: Sedm dětí, celá romská rodina nikdy nepracovala a pracovat nebude

18.02.2016 - Do Výměny manželek byla tentokrát vybrána romská rodina se sedmi dětmi, na druhé straně Ivana, které ...

Zlatá mládež – konec dobrý, všechno dobré…

17.12.2015 - Seriál Zlatá mládež se ve svém posledním díle přesunul do Domova důchodců. Překvapivě se jednalo o dost smířlivou tečku za celým cyklem….

Superstar opustila exotická kráska Barbora Hazuchová

09.11.2015 - Další finálový večer pokračoval přednesem filmových melodií. Zpívala už jen sedmička zbylých finalitsů, kteří jsou po nedělním večer chudší o dalšího soutěžícího.

Ve Výměně tentokrát šokoval despotický Robert

01.10.2015 - Tak tahle Výměna se nejprve musela zdát mamince Lídě zcela perfektní. Odebrala se totiž letecky do Španělska k moři. Bohužel, po boku despotického Roberta se z krásné dovolené stala noční můra.

Bude se v pořadu Čtyři v tom rodit opravdu doma? Kontroverzní Pavla také odmítá očkování…

10.09.2015 - Autoři reality show Čtyři v tom, která zobrazuje život čtyř žen, které čekají dítě, tentokrát zvolili ženu, která žije velmi alternativním životem.

Alkoholička? Feťácká matka? Tentokrát panoval ve Výměně překvapivý klid!

18.06.2015 - Ačkoliv se tentokrát zdálo, že jsou ve Výměně celkem dost bouřlivě rozdané karty, kupodivu se vlastně žádné drama nekonalo ...

Zombieci znovu na scéně! Šílená Eva Feuereislová slaví narozeniny a Vyvolení se vrátili!

10.12.2014 - Říká vám ještě něco jména jako Thomaso Castello, Mirka s Pavlínou? Asi nic, že?

V Hlasu vypadlo nevidomé duo Martina Svátka a Blanky Janečkové!

12.06.2014 - Hlas Česko Slovenska 2014 spěje neomylně ke svému konci a soutěž opustili další soutěžících, tentokrát jich bylo dokonce pět a nikoliv čtyři.

V Hlasu se objevila česká dvojnice Rihanny! Neskutečná podoba!

07.03.2014 - Hlas odhalil, že i Češi mají svou vlastní Rihannu! Populární světové hvězdě je totiž podobná jako vejce vejci roztomilá studentka Lisa Bensonová.

Petr Zvěřina z Václaváku jde do vily psychicky skolit svého soka!

02.09.2013 - TV Prima vrátila "legendu českých reality show" do VyVolených s jediným cílem - zničit krtka, totiž Vladka!

1 2 3 > »

Celkem záznamů: 33, stránek: 3

TOPlist