české pořady

Podvod v Prostřenu? Prima ukázala totální ignoraci

19.05.2017 - Kazma alias Kamil Bartošek se zase proslavil podvodem v pořadu Prostřeno, který zinscenoval. Na všem nejvíce zaráží naprosto neprofesionální chování týmu, který tento pořad natáčí a následná reakce Primy ...

Zdeněk Pohlreich vyměnil vařečku za raketu

11.05.2017 - Zdeněk Pohlreich (60) natáčí další díly pořadu Ano, šéfe, nejnověji ho natáčení zavedlo do tenisového prostředí...

Chlapci z poslední Výměny manželek skákali po hrobech...

01.03.2017 - Ve Výměně manželek se tentokrát představila rodina z Oslavan u Brna, není to ale její premiéra, "proslavily" se již děti u této rodiny...

Kdo bude posledním soutěžícím ve Tvojí tváři? Tahle známá herečka

31.01.2017 - Pořad Tvoje tvář má známý hlas odtajnil posledního soutěžícího, je jím herečka Taťána Vilhelmová(38).

Co dělá Zdeněk Pohlreich na labutích a v kroji?

21.01.2017 - Tak tohle bude zase jízda, labutě, kroje, pravé moravské hody, tuny hrozného jídla a majitel, který se nedá říci. To čeká Zdeňka Pohlreicha(59) v Pasohlávkách na Moravě ...

Diváci se bouří, Výměna manželek prý byla rasistická

17.11.2016 - Tentokrát proti sobě stále česká a romská rodina a šlo opět o pořádek. Česká rodina z toho nevyšla právě dobře...

Anna K předvedla ve StarDance dokonalá stehna

09.10.2016 - První večer StarDance sice nevyhrála, ale stejně ohromila, dokonalýma nohama!

Už trénuje! Nejmladším tanečníkem ve StarDance bude Zdeněk Piškula

13.08.2016 - Televizní taneční soutěž odtajnila další jméno, a to hned nejmladšího účastníka pořadu, který v ní kdy tančil. Tím je mladičký, teprve osmnáctiletý herec Zdeněk Piškula.

Cože, šéfa Zdeňka Pohlreicha zatkli? Proboha proč?

03.08.2016 - Že by se Zdeněk Pohlreich dostal do střetu se zákonem? Na fotce s dvěma půvabnými strážnicemi vypadá značně zkroušeně!

Kdo se bude měnit ve Tváři? Víme to!

26.07.2016 - Ačkoliv Janek Ledecký dělá kolem toho, kdo bude v dalším ročníku úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas účinkovat, velké tajnosti, televize Nova již pár tváří představila. Kdo nás tedy bude bavit tentokrát?

Muslimka z Prostřena se vrací! A bude to ještě drsnější

15.07.2016 - Televize Prima oprášila starou partu z Prostřena, která vzbudila minulý rok patrně nejvíce emocí. Natáčení se totiž účastnila také muslimka Káťa, která zde zaváděla svá vlastní pravidla.

Nová fakta o rodině kruťasů z Výměny manželek, ukamenování a fingované přepadení!

03.07.2016 - V poslední Výměně manželek šokovaly veřejnost výchovné praktiky rodiny z jihočeského Vidova. Své dítě nechávali klečet na vařečce, což ho muselo dost bolet.

Kdo ještě zatančí ve StarDance? Tohodle dvoumetrového obra nikdo nečekal!

29.06.2016 - Soutěž StarDance vyjevila další jméno osoby, která obětuje volný čas, aby se od září musela každý týden učit novou choreografii. Tím dalším jménem bude herec Roman Zach.

Anna Fialová by za Siu měla jít dál!

06.06.2016 - Blíží se prázdniny a s nimi také konec mimořádně úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. V posledním pořadu jsme se rozloučili se čtveřicí účastníků, což někteří diváci nenesou dobře.

V Tvojí tváři tentokrát bodoval David Kraus coby Rammstein

16.05.2016 - Jako poslední tentokrát vystoupil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas David Kraus, který předvedl ale naprosto nečekanou jízdu. Rammstein mu totiž naprosto skvěl sedl.

1 2 3 4 > »

Celkem záznamů: 50, stránek: 4

TOPlist