české celebrity zprávy

Chytrá Karolína Kurková. Takhle řeší kojení!

14.04.2016 - Nejúspěšnější česká modelka Karolína Kůrková se stala dvonásobnou matkou. I přes to ale pracuje, podívejte se jak vyřešila problém každé matky s kojením na veřejnosti!

Platí snad tohle na Leoše Mareše? Petra Faltýnová se vystavila bez podprsenky

21.05.2015 - O tom, že se povedený páreček dal dohromady snad ani nemá smysl psát. Tihle dva pospolu už zkrátka a dobře nikoho nezajímají.

Další díl komedie s hlavními hrdiny Leošem a Petrou odehrán

17.05.2015 - Určitě také máte někdo ve svém okolí pár, který tvoří dva hysterici, kteří se střídavě scházejí a rozcházejí a vše neustále probírají se svým okolím. Pokud ne, máte Leoše Mareše a Petru Faltánovou!

Leoš Mareš slaví 39. narozeniny. Náročný život si ale vybírá daň…

23.04.2015 - Kdo by to byl před nějakými patnácti lety řekl, že tehdejší ucho v kožichu se stane naším nejúspěšnějším a nejlépe placeným moderátorem? Leoš Mareš dnes slaví 39. narozeniny…

Leoš Mareš a Petra Faltýnová vrkají v Abu Dhábí

04.04.2015 - Moderátor Leoš Mareš se již po xté teatrálně vrátil k modelce Petře Faltýnové. Vrkat odjeli k moři a dokonce sebou vzali i některé ze svých dětí, Petra dceru a Leoš mladšího syna.

Leoš Mareš s Petrou Faltýnovou opět spolu. Pokračuje snad nekonečný příběh a zajímá to ještě někoho?

27.03.2015 - Takovou dvojici máte jistě někde kolem sebe. Dva, co se stále scházejí a rozcházejí a emoce stříkají…

Zemřel Petr Kovarčík, producent a bývalý přítel Kateřiny Brožové a finančník ODS

25.03.2015 - O Petru Kovarčíkovi se veřejnost dozvěděla až v okamžiku, kdy začal chodit s Kateřinou Brožovou. Před několika dny tento hudební producent zemřel ...

Tak s touhle černovláskou randí Jiří Korn už několik let

19.03.2015 - O zpěvákovi Jiřím Kornovi se píše zejména v souvislosti s jeho prací, případně vášní pro kulečník, který hraje jako pravý profík! Nyní nám zpěvák dovolil nahlédnout do svého soukromí

Leoš Mareš zpátky s Petrou Faltýnovou? Zatím se jen fotili!

04.03.2015 - Moderátor Leoš Mareš miluje Instagram a své fanoušky pravidelně zásobuje fotkami za svého života. Nedávno sem umístil fotku se svou bývalou přítelkyní Petrou Faltýnovou ...

Leoš Mareš dal definitivní kopačky Petře Faltýnové!

29.01.2015 - S láskou Leoše Mareše a Petry Faltýnové to bylo jako na houpačce. Jednou se vznášeli v oblacích, aby se vzápětí propadli do té nejhlubší temnoty.

Martin Preiss z Počátků v nebezpečí! Chtěl si sáhnout na život…

16.12.2014 - Herec Martin Preiss se již delší dobu potýká s velmi chatrným psychickým zdravím. Vše dokonce vygradovalo až do té míry, že chtěl herec spáchat sebevraždu.

Čeká snad Ondra Brozbohatý s Táňou Kuchařovou potomka?

12.11.2014 - Zpěvák, moderátor a herec Ondra Brzobohatý (31) a modelka a Miss světa Taťána Kuchařová (26) patří mezi naše nejhezčí páry ...

Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková jsou rodiči! Narodila se jim holčička!

22.10.2014 - A zase jeden příběh se šťastným koncem. Zpěvák Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková již nejsou sami, narodila se jim zdravá holčička! I maminka je prý v pořádku.

Hurá! Krásná Daniela Peštová je opět blond! Modrá je pryč!

19.10.2014 - Skutečná česká topmodelka Daniela Peštová (44) nedávno skutečně šokovala, když se předvedla s novou barvou.

Tereza Pergnerová je matka na plný úvazek! Se showbyznysem nemá už nic společného!

06.10.2014 - Po dlouhé době byla v společnosti vidět Tereza Pergnerová (40), když se přišla podívat na křest knihy, která vzpomíná na jejího otce Eduarda Pergnera.

1 2 > »

Celkem záznamů: 22, stránek: 2

TOPlist