celebrity online

Pevnost Boyard natáčí asi úplně každý

22.07.2016 - Jak to tak vypadá, televize Prima pozvala na natáčení pořadu Pevnost Boyard asi úplně každou českou celebritu. Facebook se totiž začíná doslova plnit obrázky těch, kteří se sem vydali…

Je vnadná Kelly Brook také královnou retuše? Takhle vypadá doopravdy

17.07.2016 - Modelky, které nejsou právě vychrtlé jsou v poslední době na výsluní. Vypadají ale opravdu tak skvěle jako na fotkách? Po plus size modelce Ashley Graham se v poslední době mluví o Kelly Brook.

Sinead O'Connor vyhrožuje, že skočí z mostu…

26.06.2016 - Tahle zpěvačka je na tom opravdu špatně. Nechceme být zlými proroky, ale její osud silně připomíná osud Ivety Bartošové. A každý si jistě pamatuje, jak Iveta Bartošová dopadla…

Rita Ora se nestydí, ukázala svá kůzlátka

15.06.2016 - Rita Ora vešla ve známost jako zpěvačka, ale v současné době se čím dál více prezentuje jako modelka. Při posledním focení v Malibu v Los Angeles to ovšem Rita rozjela tak, že lidé nestačili zírat!

Madonně hrozí, že přijde o další dítě

29.03.2016 - Zpěvačka Madonna prožívá velmi těžké období. Její syn Rocco od ní utekl k otci Guyi Ritchiemu a odmítá se vrátit, i když mu to nakázal soud. Nyní zpěvačce hrozí, že přijde ještě o dalšího syna.

Leo DiCaprio a Kate Winslet jako za dob Titanicu

01.03.2016 - Herec Leonardo DiCaprio konečně získal sošku cen Oscar, což mu jistě přáli mnozí. Asi nejvíce mu ale v sále přála ocenění jeho dávná kamarádka ...

Příběh s dobrým koncem: Katie Piper poleptaná kyselinou se provdala

10.11.2015 - Modelku Katie Piper potkal před lety neblahý osud. Její tehdejší přítel neunesl, že se s ním chtěla krásná modelka rozejít a nebohou dívku poleptal kyselinou.

Vlaďka Řepková porušila mlčení, rozvod prý teprve zvažují…

07.08.2015 - Nedávno prolétla médii zpráva o tom, že Tomáš Blikanec Řepka se rozvádí s Vlaďkou Řepkovou, dříve Erbovou. Těžko říci, co za vším je, jisté je, že Vlaďka poskytla oficiální vyjádření plné otazníků.

Rozvádí se Tomáš Řepka s Vlaďkou, anebo jde opět o hloupou reklamu na žvejky?

06.08.2015 - Tahle zpráva prolétla během chvilky všemi hlavními médii. Tomáš Řepka se prý rozvádí s Vlaďkou, dříve Erbovou, za vším jsou dlouhodobé neshody!

Bára Poláková čeká miminko s Pavlem Liškou!

31.05.2015 - Sympatická herečka Bára Poláková se stane maminkou! Tatínkem jejího prvorozeného dítěte je herec Pavel Liška!

Robert Downey Jr. ukázal fotku své roztomilé dcerušky!

28.04.2015 - Dřívější šílené dítě Hollywoodu a nynější akční hrdina Robert Downey Jr. před pár měsíci přivítal na světě své další dítě, dcerku Avru, ale až nyní se pochlubil její fotografií.

Ta je k sežrání! Víte, která nestydatá hvězda z této roztomilé holčičky vyrostla?

25.03.2015 - Holčička na obrázku se stala známou už jako dítě, kdy byla hvězdou série Hannah Montana, kterou hltaly holčičky po celém světě.

Jaký Lewis Hamilton? Nemohl byste nám udělat fotku?

22.03.2015 - Tak tohle se jezdci Formule 1 a superhvězdě Lewisi Hamiltonovi asi jen tak nestává. Zatímco spousta lidí ho žádá, aby se s ním smělo vyfotit, neznámá rodinka si přála, aby Lewis Hamilton vyfotil je!

Rihannin bývalý Chris Brown přiznal dítě!

04.03.2015 - To by Rihanna koukala! Právě nyní se na zpěváka Chrise Browna prosáklo, že je otcem devítiměsíční holčičky! A to není tak dávno, co to vypadalo, jako by se tihle dva snad zase usmiřovali!

Angelina Jole promluvila o manželství. Jejich vztah se prý dostal na zcela novou úroveň!

02.01.2015 - Jedním z nejpřekvapivějších letošních sňatků byl bezesporu ten Ageliny Jolie a Brada Pitta.

1 2 3 4 > »

Celkem záznamů: 60, stránek: 4

TOPlist