brutální vraždy

Související: Rose McGowan, Ryan Reynolds
5 nejhloupějších rozhodnutí z hororů

06.06.2019 - Hororové filmy nejsou zrovna proslulé logikou uvažování svých hrdinů.

Syn ruského milionáře zabil svou matku. Chtěl z ní prý vyhnat ďábla

07.05.2016 - V kazaňském luxusním hotelu došlo k tragédii. Devatenáctiletý Jegor Sosin zde zabil svou matku Anastasii Novikovou-Sosinu. Uškrtil ji kabelem k nabíječce mobilního telefonu.

Masový vrah Andreas Breivik dostal zapravdu! Dostal studené kafe!

21.04.2016 - Je to neuvěřitelné, ale Andreas Breivik, který zavraždil 77 lidí, dostal od soudu souhlasné stanovisko. Norský stát prý poškodil jeho práva. A jak?

Ruska zabila manžela a nechala ho sežrat jejich psem

08.04.2016 - Tohle je možné asi jen v Rusku. Zde obvinili šestačtyřicetiletou Světlanu Batukovou z toho, že krmila svého psa masem umírajícího manžela…

Čtyřletou holčičku připravil cizí útočník o hlavu

29.03.2016 - Ke strašnému neštěstí došlo v Taipei, taiwanském hlavním městě. Zcela cizí muž zde připravil malou holčičku o hlavu. Vše se stalo rychle a bez jakéhokoliv varování.

Hrůza! Dívka a mladík pocházející z České republiky ubili ročního bratříčka!

07.01.2015 - Hrůza obchází anglickým Birminghamem. Devatenáctiletá Tereza Lacková a sedmadvacetiletý Marek Holub zde ubili patnáctiměsíčního bratra Terezy, malého Santina Baláže.

Bratr zavražděné Moniky Kramné se ohrazuje proti nařčení své sestry

09.06.2014 - Zanedlouho to bude již rok, kdy byly na svém hotelovém pokoji v egyptském rezortu objeveny dvě mrtvé Češky, Monika Kramná a její dcera Klárka.

1

Celkem záznamů: 7, stránek: 1

TOPlist